Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feministáknak most nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministáknak most nem örülni kéne?

Figyelt kérdés
Ugye nemrég olvastam egy kérdést, hogy mi lesz a prostituáltakkal, hogy nincs kuncsaft és így nincs pénz se! De hát a feministák eddig azzal jöttek, hogy a prostitúció rossz mert le kell feküdnie a nőknek idegenekkel és ez erőszaknak számít a szemükben. Most nincs kuncsaft mert járvány van. Nem kéne nekik örülni? Nem bántja senki a nőket már szexuálisan!

2020. máj. 2. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod, hogy a kérdést egy feminista írta?
2020. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lesznek olyan férfiak akik tárgyiasitják a nőket...
2020. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most nem konkrétan az a lényeg, hogy nő írta e ki. Az a lényeg, hogy eddig az volt a baj, hogy a prostitúció rossz mert le kell feküdni idegenekkel! Most meg az a baj, hogy nincs pénz mert nem kell lefeküdni idegenekkel! Nem abszurdum?
2020. máj. 2. 18:12
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen erővel az antikapitalistának is örülni kéne, mert a melós sincs kizsigerelve. Ja, hát meló sincs, így könnyű.
2020. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mert az egyik embernek ez volt a baj, és neki most is az a baj, a másiknak meg a másik dolog volt a baj, és neki meg az a baj most is.


Akkor lenne értelme a kérdésednek, ha Juliska írta volna ki mind2 kérdést.

2020. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Amúgy nem tudom ezt hol olvastad, de van egy jó pár feminista ismerősöm(sőt, az egyetemen is tanít egy kifejezetten feminista professzornő) és ők mindig azt hírdetik hogy "my body, my choice". Szóval ha valaki azért prostituáltak mert ezt akarja tenni, azzal semmi bajuk nincs a feministáknak. Általában az ellen folyik a tüntetés, mikor eladják a nőket prostituáltnak, a stricijük lehúzza róluk a pénzt, akaratukon kívül vannak a dologban, mert esetleg fenyegetve, verve, bedrogozva vannak.

Mondom ezt úgy, hogy nem mondom magam feministának, viszont van pár dolog amiben egyetértek velük.

2020. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

A feminista egyik dolga, hogy soha se legyen elégedett. Ha a prostik nem lesznek, majd lesznek modellek. Aztán a szopás, aztán hogy őket dugják meg és nem ők a férfiak.

Összességében halott tervük van, hiszen szükségük van a férfiakra. Ha másra nem, a szaporodásra.

Valószínűleg a saját életükben van bajuk , de ott nem tudják kiélni a haragjukat. Egy erőszakos párkapcsolat, vagy egy nem eléggé szerethető apa.

De az hogy indáiban a nőket a nyílt utcán meg lehet erőszakolni, hogy kivágják a csiklójukat, az nem baj.

2020. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én amikor feministát hallottam beszélni neki az egész prostitúcióval egy az egyben volt baja, nem csak azokkal akik el akarták magukat adni hanem az egész dologgal úgy ahogy van. Egyébként ha most ideállna valaki mellém és azt mondaná, hogy lelő vagy feküdjek le 5 évig ronda férfiakkal azt mondanám neki, hogy akkor lőlj le! Mindig van választás! Szerintem a prostitúció nem rossz dolog. Csak azt nem értem, hogy a feministák nem értik meg, hogy ha nem adják el magukat a nők senki nem fizet nekik ekkora pénzt?
2020. máj. 2. 18:24
 9/15 anonim válasza:
Az egy teljesen más szituáció ha azt mondják hogy téged lőnek le, vagy a gyerekedet, testveredet, apádat, anyádat esetleg férjedet. Szerintem akkor már te is átgondolnád a dolgot.
2020. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Ide figyelj, a feminizmus 20 évvel ezelőtt elérte a célját, előző 10 évben már eredeti énjének torz mása, utóbbi 5 évben meg konkrétan vicc kategória.

Szándékosan félreértelmezett statisztikák, felfújt semmitmondó történetek, folyamatos sértődöttség, férfiak lenézése jellemzi.

Nos, miért kéne érdekeljen engem, hogy egy olyan ember (legyen az férfi vagy nő), aki ezekkel az értékekkel azonosul mit gondol?

2020. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!