Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van az a pont egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van az a pont egy olyan ember életébe aki soha se szexelt még és kezd bele őrűlni? 22/F

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és soha se voltam egy lánnyal se szexuális kapcsolatban !
2018. jún. 9. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira kell akkor miért nem mész el egy lakásos prostihoz?
2018. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
És az a pont mikor jött el az életedben, amikor úgy döntöttél: mostantól nem érdekel a magyar nyelvtan?
2018. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont. Ha annyira bszhatnék vagy miért nem mész prostihoz?


Én nem őrültem bele, egyrészt hokizom eleget másrészt én nem csak dugásra vágyom. Nekem szeretet kell :) Töménytelen mennyiségben.


23F

2018. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintdm ez az erzes elmulik. En pl 4 es fel eve vagyok parkapcsolatban rendes szexualis elettel, kiveve az utobbi fel evet, mert elmentem kulfoldre. Eleintd nehez volt, de ment a poresz es a hoki ezerrel es hozzaszoktam.
2018. jún. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!