Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú srácok! Volt már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú srácok! Volt már, hogy a barátnőtök mesélt nektek a kisfarkú exéről?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miket mondtak? A nagyobb jobb?
2020. máj. 1. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen.

S mondta ezt jobban élvezi...

2020. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán. Egy igazi nő ezt diszkréten kezeli. Néha volt rá utalás, hogy ekkora mérettel óvatosabban, mert nincs hozzászokva. Ha én kérdeztem rá témához kapcsolódóan, akkor sem húzták le.

Bocs, egy kivétellel, egy nő mesélt egy mikropéniszről, ami állva sem éri el a 10cmt.

2020. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Eleve azért lépett félre velem, mert az akkori barátja nem tudta kielégíteni
2020. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem barátnőm mesélte, hogy korábban egy sráccal azért nem maradt együtt, mert kicsi volt a farka, gyakorlatilag nem érezte a srác farkát. Ami számomra megdöbbentő volt, mert az én méretemre (15cm hosszú, vastagság passz, de elég vastagnak látom én is), azt mondta szoknia kell a méretemet, mert vastag vagyok. 2 ujjam megy be neki egyébként. De a 2 ujjért is dolgozni kell. Ha ujjazom, olyankor jó ideig csak 1 ujjam merem bedugni neki, mert tényleg szűk. Ezek után el nem merem képzelni szerencsétlen srácnak mekkora farka lehetett, ha nem lehetett érezni.
2020. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Azt mondta hogy a volt pasijának nem volt ekkora! Amikor meg akartam dugni azt hittem még szűz. Ilyen szűk csajjal még nem találkoztam.
2020. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
"A nagyobb jobb?" Igen, ezt mindenki tudja.
2020. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!