Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én aggódok e-miatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én aggódok e-miatt?

Figyelt kérdés

Akárhányszor amikor eszembe jut a szex elkezdek izgulni. Nagyon sok minden miatt aggódok. pl: mi van ha nem tetszek a fiúnak ruha nélkül? Mi van hogyha pont nem lesz nálunk óvszer? Mi van ha nem tetszik neki ahogy odalent kinézek?

Nagyon sok minden miatt aggódok, egyszerűen már a gondolattól is hogy úristen valaki ezt fogja csinálni vele. Persze vágyok rá, a megfelelő emberrel, de ugye sok a kétség. Csak én aggódok ezek miatt, vagy ez normális? Tapasztalatok vélemények :)


L



2020. ápr. 30. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Lányként elmondok valamit.

Semmi, ismétlem SEMMI nem lohasztóbb mint sz önbizalomhiány. A szégyenlősködés nem ágyba való, nagyon megöli a hangulatot.

Egy pasi azért van veled, mert ott abban a pillanatban tökéletesen elég amit te nyújtani tudsz neki, élvezni akarja mindkettőtök testét. Nem pedig vigasztalgatni hogy "jaj drágám dehát nekem tényleg tetszik a puncid".

És ja, ha már punci kérdés. A pasik 99%-ának mindegy. Ezt így hidd el. Kb olyan fontos nekik a baba/saláta kérdés, mint neked a fitymafedési index.

Amúgy ha mindig van nálad egy óvszer ha már nagyon alakulóban van a dolog, azzal az egyik nagy félelmedet ki is lőtted. Nem csak a pasi vehet ám.

2020. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Èn is ilyen voltam de a párom sokat segített ebben
2020. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Én is volt, h ezen aggódtam, de ez az egész elmúlt mikor láttam a pasi szemében, és arcán is h mennyire bejövök neki szex közben
2020. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Az #1-esnek tökéletesen igaza van! Ha egy pasi VELED akar lenni akkor veled akar lenni, nem fogja érdekelni hogy milyen lent, az fontos hogy jó legyen. Engedd el magad, adj visszajelzéseket és jó lesz. Ne görcsölj rá mert akkor meg nem lesz jó, nem fogod tudni élvezni.

Az óvszert meg tedd a táskádba végszükség esetére már előre (de kellene hogy legyen a pasinál is), nem foglal túl nagy helyet.

2020. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Pusztán ne úgy nezz ki odalent,mint egy afrikai őslakos es nem kell aggódnod!

En voltam úgy ,hogy elment a kedvem ,mert egy szép csajszi alatt egy nagy pamacs vart!

A puncid formája tejesen mindegy!!!

Szép es pont!!!!

2020. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
tapasztalat nincs, vélemény hogy #1 igazat beszélhet. ilyesmiken nem szabad aggódni főleg ha olyannal vagy akivel szeretnél is.
2020. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz hozzá megfelelő ember, aki mellett biztonságban érzed magad, nem fogsz aggódni.
2020. máj. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!