Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Basszus, olyan régen csókolózt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus, olyan régen csókolóztam, szexeltem, hogy aggódok?

Figyelt kérdés

Aggódom, hogy már nem menne. Csak kapcsolatban csinálok ilyeneket, az meg jó ideje nem volt. El lehet felejteni azt a tudást, mely szerint anno gyakorlott, jó szeretője voltam a szerelmeimnek?


30-as férfi


2020. jan. 31. 21:03
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nyugi, kis odafigyeléssel simán visszajön.
2020. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bummer ***** válasza:
100%

Kicsit kizökkenni lehet, feledni nem.

Ha alapból van egy "szexuális kultúrád", gondolkodásmódod, hozzáállásod, akkor viszont nem annyira.

Persze ahogy mondják, "gyakorlat teszi a mestert".

De ez nem jelenti azt, hogy ha kellő értelmű, gondolkodású, lelkű vagy akkor kicsit "megkopott" emlékkel rosszabbul menne, kevésbé tudnál visszarázódni, mint aki állandóan csinálja, de hiányoznak belőle ezek a tulajdonságok.

36F

2020. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Dehogyis
2020. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Istenem ez annyira szánalmas volt...
2020. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint a biciklizés....

Ha 1x megtanultad még 50 év múlva és fogod tudni h kell tekerni


26N

2020. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Igen, a szex olyan mint a biciklizés - ha járdán csinálod akkor zavarja a gyalogosakt :)

Ne picsogjál már úgy mint egy 12 éves kisgyerek! Ne szánalom szexért puncsolj, hanem legyél fejben is 30-as!

2020. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jézusom. Ki puncsol itt, te gyökér?
2020. jan. 31. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet elfelejteni. Ez ösztönből jön. De ritka az ilyen pasi, aki csak kapcsiban szexel.

L

2020. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy pasi jött elő ilyen szöveggel! Hogy régen volt partnere ezért nincs formában. Aztán mivel én sem vagyok hülye... végül beismerte hogy szűz és csak így akarta elérni hogy ne nevessem ki, és adjak neki lehetőséget! (Nem adtam 😂)
2020. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Higgy, amit akarsz. 4 barátnőm volt eddig, tartós kapcsolatok.
2020. febr. 1. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!