Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha még nem is csókolóztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha még nem is csókolóztam 21 évesen?

Figyelt kérdés
Nem volt barátnőm, és nyilván szex sem. El sem tudom mondni mennyire vágynék barátnőre, de béna vagyok és nem tudok csajozni.
2020. jan. 20. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ciki.
2020. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem ciki, de ha minden nap ide kiírod azzal nem v@ltozik semmi sem.

L

2020. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Az a ciki, ha ez így is marad.

Fejleszd magad. Minden így működik, a munka is. Odamész pályakezdőként, semmit nem tudsz, aztán beletanulsz.

Csak merj már kezdeményezni, nem fognak ott helyben kinyírni, ha hozzászólsz valakihez.

2020. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem csokoloztal kicsit gáz, de inkabb probálj meg gadzsizni fuvezz be ugy egyszerűbb
2020. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Kur.va ciki. Most boldog vagy, hogy tudod? Vagy azt hitted mindjárt felajánlkozik egy nagy mellű szűz szöszi bombázó, hogy eggyütt veszejtsétek el? Szánalom lúzer..
2020. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod mi a ciki? Az, hogy picsogsz mint egy kisgyerek - ó igen legyünk együtt érzők, most az segítene rajtad?

Az alapelgondolásod nem rossz - mármint hogy előbb csók és utána szex. Az, hogy nem tudsz csajozni nem gond, az viszont igen, hogy csak keseregsz és nem próbálkozol. Persze próbálkozol te, de... Nincs de, ne keres kifogást! Próbálkozz-próbálkozz-próbálkozz, előbb utóbb bejön :)

2020. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!