Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex az exxel? Aggodok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exxel? Aggodok a tobbi no miatt

Figyelt kérdés
Ujra közelebb kerultunk az exemmel de nem tudom hogy csak szex vagy több is lenne-e belőle. Viszont közben ő volt másokkal együtt (tudom ez termeszetes több ev szakitas utan).De nekem csak az jar a fejemben mi van ha veluk jobb volt,szebbek voltak?vedekeztek-e vagy elkaphatok valamit. 22/l
2019. júl. 27. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Jók voltak, szépek voltak, ezért hamar találtak jobb pasit az exednél. Mivel most épp senki nem áll vele szób, rájött, hogy még mindig téged szeret. Nyilván védekezel. Vagy gyereket szeretnétek?
2019. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kommunikáció. Plusz elmentek együtt szűrésre. Ha nem szerez bogyót akkor még óvszer.
2019. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szedsz bogyót akart lenni.
2019. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább kerüld el

Egyszer már valamiért szalítottatok, gondold át miért.

Ha meg ilyeneken rágódsz akkor meg nem élveznéd így kb dupla hülyeség :/

2019. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex simán oké. Persze gumival.
2019. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De most mi a különbség aközött, hogy ismered vagy sem?

Ha egy ismeretlen pasival jössz össze, akkor is ezektől kéne paráznod... vagy parázol is? Ha meg nem, akkor miért csak az exednél?

Hisz az idegen férfiak is voltak esetleg jobb vagy szebb nőkkel... vagy tévedek?

2019. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!