Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet hozzászokni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hozzászokni ahhoz hogy az ember lánya prosti lesz, és naponta több férfival is le kell feküdnie a pénzzért? 18/l

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
Oh, egy ÚJABB semmirekellő tini pitscha aki tárogatást tud csak felmutatni értékként. Mesélj még..
2020. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

#5! Nem kell hozzá szokni! Elviselni, tűrni, fájdalom esetén is kedvesnek lenni annál inkább!

Ha sok pénzt akarsz keresni akkor irány Dubaj! Na de ott azért teljesíteni is kell minden téren!

2020. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Erre nem tudom a választ. De arra igen, hogy időnként én is múlatnám az időt egy korodbeli szexi, bevállalós lánnyal. Ha gondolod, beszélgethetünk róla 😉
2020. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha keresel egy sugár daddyt akkor csak egy pasit kell(ene) kiszolgálnod!
2020. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
9-esnek. Ja igen mert a tisztességesen dolgozó, túlórázó emberek tele vannak pénzzel. Ja nem.
2020. ápr. 29. 19:31
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Az eddigi válaszokat felejtsd el.


Másrészt kezd el. Komolyan. Csak jó lesz neked.

Az életben egy dolog számít: a pénz. NEM a párkapcsolat, a pénz. Ha szexmunkás leszel, a pénz ömleni fog.

És ha jobban belegondolsz, ugyanazt csinálod, mint a téged lenéző lány válaszolók egy hétvégi, komolyabb buliban: idegenekkel dugsz. A különbség az, hogy te ezt pénzért csinálod.


A "csak csúnya pasik járnak prostikhoz" legenda is bullshit. Nyilván vannak, lesznek, akik nem fognak bejönni, de még ha előnytelen is a külsejük, egy nagyon pozitív tulajdonságuk van: pénzt fognak adni neked szexért. Amivel pillanatok alatt érheted el a célodat.


Ha végzel egy kis számítást, meglátod, nem is olyan nehéz a helyzet. Nem tudom, fővárosi vagy vidéki vagy. Ha budapesti, az órabéred 20-25, ha vidéki, inkább 15. Az elsővel számolva 3 vendéggel az napi 60 ezer. Ergo az albérlet megvan 3-4 nap alatt. Még ha női gondok miatt nem dolgozol mondjuk egy hetet, akkor is minimum 15 napon keresel pénzt (hétvégéket kivonva). 15*60 ezer. Ha csak a felét félreteszed, már jobb vagy, mint a lakosság 70-80%-a. Ráadásul napi néhány órát dolgozol.


Én még nem láttam olyan prostit, aki tönkrement volna emiatt. Nyilván nem az elkényeztetett, az "életet igazán ismerő" (irónia) gyakoris kishercegnők kezdik el ezt - ők tényleg kihullanának egy pillanat alatt. De te ha már ezen gondolkodsz, akkor valószínűleg átéltél olyat, amit a legtöbb elkényeztetett, gazdag kre tén soha. És pont emiatt vagy erősebb.


Tanulás? Nagyon jó dolog, de a szexmunkánál "sajnos" nem jobb. Fent leírtam, hogy kevés munkával mennyit kereshetsz. Kiknek 900000 a kezdőjük? Az embereken átgázoló ügyvédeknek, illetve esetleg a mások fájdalmát kihasználó fogorvosoknak. Esetleg. Úgy, hogy amíg ők tanultak, te milliókat szedtél össze.


Ha már milliók. Ha majd meg lesz a lakásod, kocsid, gondolj a jövődre.

Ez esetedben annyit fog jelenteni, hogy ledolgozol még néhány hónapot a tervezetten felül és bevásárolod magad egy vállálkozásba. Vagy alapítasz egyet és addig fektetsz belé, amíg sikeres nem lesz.

Ha jó szolgáltató leszel, nem kell aggódnod, hogy esetleg 40-50 évesen sem fognak hozzád menni. Ha nem hanyagolod el magad, a vendégek biztosítva vannak. (Hidd el, a legjobb prosti, akinél valaha is voltam, 45+. És a testét a 20 évesek is megirigyelhetnék, pedig gyerek is van.)


A párkapcsolat miatt se aggódj. Temérdek sztorim van arról, hány vendég szeretett bele a hirdetőbe - azóta is boldogan élnek. Elköltöztek egy másik városba, így nulla esélye van annak, hogy "ismerőssel" összefussanak.


Szóval ezek után, szerintem egyértelmű: kezd el. Illetve folytasd. Néha biztos nehéz lesz, de a végén te leszel a nyertes!


Egy dologra azonban figyelj: még véletlenül se legyél beazonosítható közösségi médián! Néhány weblap (napis.z.ar) meg a valaszolók erre gyúrnak, hogy tönkretegyenek embereket. Erre ügyelj!

2020. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sehogy,arra születni kell.
2020. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell naponta több férfival lefeküdni (ha nem 5000 ft az órabéred)...Ha jó helyen laksz,jól nézel ki és igényes vagy,elég heti 1-2 férfi.De szerintem 18 évesen még nagyon gyerek vagy,várj pár évet.
2020. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!