Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet hozzászokni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hozzászokni ahhoz hogy az ember lánya prosti lesz, és naponta több férfival is le kell feküdnie a pénzzért? 18/l

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell hozzászokni. Lehetsz te is pénztáros, gyári munkás, műkörmös és még sok minden más.
2020. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanezt a kérdést bármely foglalkozásra is felteheted. (Csak nem a le kell feküdnie van benne.)
2020. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell!

Ez csak egy lehetőség a sok közül! Lehet pl tanulni is. És ha kimagasló lesz a tudásod, akkor elmehetsz kimagasló fizetésért dolgozni.

Prostiként addig kellesz amíg fiatal és szép vagy. Majd jönnek utánad a még fiatalabbak és te háttérbe szorulsz. Na és majd akkor mit kezdesz magaddal?

2020. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Munka,suli mellett próbáld ki,1-2 állandó pasival,az talán egyszerűbb,nekem is volt ilyen kapcsolatom, jól működött,a csaj főiskola mellett csinálta.42F
2020. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, fiatalon szeretném megalapozniba jövőm. Utána boldogan megyek fillérekért dolgozni egy gyárba.
2020. ápr. 29. 18:07
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
A többsége szimplán droggal "szokik hozzá". Szép karrier 30-40 éves korodra egy szétdrogozott agyú, érzelmileg, testileg kiégett sz...rdarbnak lenni.
2020. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Milyen sok kérdés van ezzel kapcsolatban manapság, de ha az ember ír hogy ha majd lehet mászkálni engem érdekelne a lány, akkor nincs válasz. Am szerintem is fokozatosan tudnál hozzászokni.
2020. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Senkinek se kellesz majd.Ja de...SAJNA SAJNA lesz valaki olyan hul.ye hogy egy szetbas.zott kur.vat felrsegul vegyen.Majd mennek veletek szembe az utcan es a pofarokba rohog a felvaros mert megvoltal nekik :D
2020. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Megalapozni a jövőd... Aham. Szegény naív kislány... A milliomosok nem prostikból lesznek. Ja büdös a munka? Akkor se fogod megalapozni, max egy szétbaxott kiélt cafka leszel. Sajna ez nem járható út a könnyű élethez.
2020. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Ne akarj ily módon pénzhez jutni, hidd el nem éri meg, rá fog menni az egészséged és a mentális állapotod! Mindezt azért mondom, mert annak idején én is megpróbáltam, igaz csak keresetkiegészítésként. Készülj arra, hogy szinte csak olyan pasik fognak hozzád menni, akik nem előnyös külsejűek (nagyon finoman fogalmazva), ha minden pasit visszautasítasz, akkor nem lesz bevételed, tehát muszáj őket is bevállald. Lesznek köztük ápolatlanok, kövérek, agresszívok egyaránt. Sokan plusz pénzt kínálnak fel, hogy extrém kéréseiket, mint gumi nélküli aktus, pisi vagy kakaszex teljesítsd, hiába nem szerepelnek az adatlapodpn ezek és a nem után megsértődnek. Hosszasan sorolhatnám még a negatívumokat...
2020. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!