Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendőek a visszafog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendőek a visszafogottabb fétisek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valakinek tetszenek a nagy női mellek vagy tetszik a formás női segg. Oké, ez teljesen rendben van.


Na de tegyük fel, hogy valakinek lábfétise van és tetszenek neki a női lábak. Vagy tetszik neki a női haj, a száj vagy valami más.

Ez viszont már elítélendő? Ez már beteg? Miért? Normális hogy valakit felizgat egy nagy segg, de egy láb miatt már egy perverz beteg állat?



2020. ápr. 26. 17:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha a lábfétis arról szólna, mint aminek megélői kommunikálják, pusztán a láb formaiságának, alakiságának az esztétikus megítélését, önmagában így keveseknek lenne vele bajuk.


Csakhogy a láb valójában nem a rajongás tényleges tárgya, csupán annak hordozófelülete. Többször beszéltem lábfetisesekkel, és végül egybecsengő, összesimuló konklúzió volt, ami előbb-utóbb mindig előjött, hogy a lábban a szag az izgató. És az izgalom mértékét tovább fokozza, ha például (konkrét, ebben a hipotézisben egymást megerősítő, több személy szavaiból vett példák) egy téli napon bakancsból bújtathatják ki a lábat, majd lenyalogathatják, vagy edzés utáni izzadt talpat csókolgathatnak, esetleg egész nap mezítláb járkál a szobában a nő, amivel utánna őket kényezteti. Sőt, szintén többektől jött elő, hogy nem csupán a lábfej, de a hónaljnak is hasonló hatása merült fel - ami pedig a másik, jellemzően izzadt bőrfelület az emberi testen. Ez mind egyazon irányba mutat.


A probléma gyökere, hogy a lábfétis valójában nem a láb felé való fétis, hanem társul hozzá (akár beismeretlenül is, saját maga előtt is tagadva) a higiénia hiánya iránti szexuális vonzódás.


Ez a baja vele a legtöbbeknek. Az izzadt, büdös szag, minthogy a bőrünkön természtesen megtalálható, és az izzadtságunkkal kiválasztott tápanyagokat elfogyasztó baktériumok végtermékének szaga adja ezt, ami ebből az okból nem véletlenül (evolucionális fejlődésben kialakulva) taszító érzékszervi tapasztalás alapvetően az ember számára.



Többször írtak itt savanyú lábujjak szopkodásának kívánalmáról ki kérdést, vagy "nem büdös, csak kellemesen fűszeres illatú" (= de, büdös) talpak vágybéli szerepéről.



Ez a baj. Persze, értelmezhető ez, mint az állatvilágból kiemelkedett ember ösztönbéli csökevénye, hiszen az állatok párzásában is erős szerepe van az átható, akár orrfacsaró szagoknak, a feromonoknak, ezeknek pedig (embereknél tudtommal eddig nem kimutatott, de megalapozva feltételezhetően) az izzadság a közvetítőanyaga, aminek pedig a talp és a hónalj ad elsődleges megjelenési felületet az emberi testen.


Vannak, akikben ilyen értelmű állatiasság található, és vannak (a többség), akiket ez az irracionális viselkedés pedig taszít. Ennyi. Mindeki keresse azt, akivel egyeznek az igényei. Mi, a párom és én például már az ismerkedős levelezésünk elején kibeszéltük egymással az egyéni szexuális igényeinket, amibe beletartozott az igen megosztó, és jellemzően széleskörűen elutasított anál is. Azonos a tartalmi és a mennyiségi szexualitásunk, talán én kicsit jobban igénylem a mindennapos összebújásokat - de amíg nem éles a szakadék ebben a két fél között, addig (önmagában ezt vizsgálva) még működöképes maradhat egy párkapcsolat.

2020. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jesus... 10 es vagyok és amúgy 25/F de amiket a 11-es írt nekem is elég abszurdak. Ezek után nem csodálom ha egy lány fejvesztve menekül. Nekem nagyon tudnak tetszeni a szép hosszú női lábak főleg combfixekben harisnyákban de ezt a lábfej fétist sosem értettem én se főleg az ilyen elborult formáit.


Nekem a hosszú kesztyűk meg a latex dolgok még a gyengéim meg talán a mélytorok és tudom vannak akiknek már ezek is durvák de azzal vigasztalom magam hogy ezeknél azért még sokkal de sokkal elborultabbak is vannak. Pl egy lány ismerősöm olyanról számolt be hogy egy srác ismerőse arra izgult ha bepisilnek a lányok...

2020. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az hogy a lábszaghoz vonzódnak a lábfétisesek az szerintem elképesztő hülyeség. Nekem is van egy kis lábfétisem (férfi) ennek ellenére még a legkevésbé sem izgató számomra ha "büdös egy láb". Ezt a lábszopkodós dolgot meg hagyjuk már. Ahogy azt már egy válaszoló leírta (azt hiszem #7-es) nagyon rossz dolog mindent így feketén-fehéren látni. Engem csak egy szép formás láb izgat fel (egyéb ruhákkal is akár pl. harisnya, leggings), mivel a nőiességhez tartozik. Ugyanakkor ezek nélkül is tudok élvezni egy együttlétet, csak az izgalmamat fokozzák. Szerintem ilyen formában (meg akár durvábban is) egyáltalán nem beteg. Az már egy másik széria aki ezek nélkül nem tud elmenni, meg szopkodja egy nő lábujjait, meg szagolgatja egy nő "gombás lábát". Ne általánosítsunk már.
2020. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg és szexuálisan érett ember nem ítél el senkit azért, mert olyasmit tartasz vonzónak, amit ő éppen nem.

Megfelelően intelligens ember tudatában van annak, hogy minden ember minden téren más, ebből fakad, szexuális szempontból sem vagyunk egyformák.

Mindenkinek áll a lehetőség, hogy a hozzá passzoló társat találja meg. Mások szokásait elítélni senkinek sincs joga!

Aki ítélkezik küldj neki egy tükröt!

48N

2020. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!