Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendőek a visszafog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendőek a visszafogottabb fétisek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valakinek tetszenek a nagy női mellek vagy tetszik a formás női segg. Oké, ez teljesen rendben van.


Na de tegyük fel, hogy valakinek lábfétise van és tetszenek neki a női lábak. Vagy tetszik neki a női haj, a száj vagy valami más.

Ez viszont már elítélendő? Ez már beteg? Miért? Normális hogy valakit felizgat egy nagy segg, de egy láb miatt már egy perverz beteg állat?



2020. ápr. 26. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerintem nem is fétisek, csak divatba jött a szóhasználat. Ha valakinek egy féle haj vagy testalkat tetszik akkor az mitől fétis?
2020. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az ember lába a seggéből jön, szóval nem kéne fétisnek lennie, ha a segg sem az.
2020. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik valami -nem fètis

amùgy nem kifejezetten szexuàlis dologra izgulni ès sajnos néha a megszàllotjànak lenni -fétis

2020. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Mert a legtöbb labfetises pasi a büdös izadt gomba szagú lábra izgul ..

N

2020. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Jól írják itt a többiek, más hogy tetszik valami és más a fétis. A lábfétis pedig azért durva nekem, mert az összes ilyen pali csak arra izgul ha lábbal van kielégítve meg azt szagolgatják és nyalogatják. Ha pl tetszik nekem egy szőrös mellkas attól még nem modnom beki h akkor most szaglászom meg nyalogatni fogom, és aztán azzal elégíts ki. Teljesem más
2020. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha pl engem felizgat ha egy lánynak nagy szája van, az nem is számít fétisnek?
2020. ápr. 26. 17:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem minden no.iteli el a labfetist. Soknak teljesen rendben van. Nekem is volt baratnom aki partner volt az ilyen fetisemben. Es nem, nem minden labfetisesnek a budos labak jonnek be. Legyen mar eleg az altalanositasbol es a fekete feher latasmodbol. Komolyan idegesito. A labfetisnek is vannak fokozatai es a fetisek durvasaganak is. Az artatlan labfetistol egeszen a nekrofiliaig terjedhet a skala. Masreszt: partnere valogatja, h ki mennyit toleral ebbol a skalabol es ki mennyit tart mar betegnek. En peldaul nem tartom betegnek a labfetist, de sokan meg igen.
2020. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg mindig ezen pattogsz? A kerdezo viz ala nyomna a lanyokat amig alig kapnak levegot.
2020. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a lábfétis a baj, hanem ahogy tállalni szoktátok. A "fűszeres illatú talp", meg a "beszopkodnám a lábujjait" dumáknál nincs lehangolóbb és vágyölőbb...
2020. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ki által eliítélendőek? Millió meg egy féle ember meg kultúra van. Valaki minél konzervatívabb annál inkább elítél a "szokásostól" eltérő dolgokat de még a szokásos is szubjektív. Vannak olyan távolkeleti kultúrák ahol már a nyilvános csókolózás miatt lenéznek de Németroszágban meg pl ilyen rendes fétis partykat is szoktak rendezni.

Azt gondolom mi magyarok valahol a kettő között vagyunk de köztünk se mindenki egyformán áll az ilyen perverzebb dolgokhoz. Azt vettem észre vannak lányok akik azt hiszik magukról hogy perverzek mert talán egy kicsit nagyobb a libidójuk az átlagnál de olyannal is találkoztam már aki szerint a BDSM vagy mélytorok ma már tök alap dolgonak számít.

2020. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!