Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy egy okos, jóképű, vicces harmincas pasinak visszafogottabb, csendes női voltak (amikről én tudok, és találkoztam velük)? Ez izgatja?

Figyelt kérdés
Az egyikből úgy kellett nekem kihúzni a szavakat amikor először beszéltem vele.
2019. aug. 14. 18:35
 1/9 A kérdező kommentje:
A pasi nem szégyellős vagy csendes típus.
2019. aug. 14. 18:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak zárkózottabb emberek. Én is ilyen vagyok, új emberek előtt félénk, gátlásos vagyok, viszont a baráti társágomban én vagyok az egyik leggátlástalanabb tag. 🤷
2019. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Azert mert vicces,okos,jokepu,neki kotelezo bulizos,mindenhol ordibalo kiscsajokkal parkapcsolatban lenni?


Egyebkent valoszinuleg azert,mert O is introvertalt.Nekem is az ilyen lanyok jonnek be.

2019. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert okos a pasi, és tudja hogy sokkal jobb társnak egy visszahúzódó, intelligens nő, mint egy ordenáré nagypofájú valaki.
2019. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
TetováltHippi, te nem szűz lány vagy? :O
2019. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
:DD
2019. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy szűz lánynak nem jöhetnek be a lányok?
2019. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert velük találta meg a közös hullámhosszt. Attól, hogy intro- vagy extrovertált valaki még lehet 1000 dologban egyformán gondolkoznak s nem utolsósorban a szex is flottul működött közöttük. Az meg nincs ráírva senki homlokára ("alamuszinyuszi").
2019. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, azokkal a nők társaságában érzi jól magát. Ezt csak ő tudja neked megmondani pontosan.
2019. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!