Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy vele, hogy nagyobb farokkal jobb érzés?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és imádom, ha kitölti egy pénisz a puncimat.


Sokszor írjátok, hogy a nagy farok hátrány is lehet. De én "kicsivel", 16 cmnél kisebbel, kb semmit nem érzek. Pedig még nem szültem. :( Más is van így ezzel?


Normális az, hogy szeretem a kitöltöttség érzetét? Ha nem, mit lehet tenni ellene?


28L



2020. ápr. 26. 15:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az intim torna segíthet. De az is lehet, hogy nem a megfelelő partnerekkel volt dolgod. Mondom ezt nőként. :)
2020. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nos én nem szoktam mérni, hanem használni. Na de komolyabban: beszélgettem már nőismerősökkel erről a témáról, sajnos sok férfitársam, hogy csak be kell dugni és ennyi. Pedig fontos, hogy tudjuk is használni. Tehát lehet 20 centi is, de ha nincs mögötte teljesítmény, akkor csak egy darab "bot"
2020. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12es: de ha kicsi a mérete, és tudja használni, attól még az az érzés, hogy nem érzem a kitöltöttséget, nem fog elmúlni :( szerintem, bár ne így legyen! Ha meg nagyobb mérettel van megálva, alapjában véve jobb érzést nyújt, még akkor is, ha nem tudja úgy használni.
2020. ápr. 26. 17:19
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as, ez csak te tudható, hisz én férfi vagyok. De azt gondolom, hogy a hozzáadott érték (simogatás, csók, érzékiség stb.) a legfontosabb 😀
2020. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak őszinte vagy. És nagyobb a hüvelyed. Ennyi az egész.
2020. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele mindig is.

Sokkal jobb egy nagyobb mérettel megáldott pasival a szex 😋

2020. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ilyen is van olyan is,ezzel semmi gond. Más a hüvelymérete minden lánynak. Ha neked csak a nagy jó hát élvezd,én ezért nem tudok rád megvetéssel nézni.
2020. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Attila1757 válasza:
Én itt vagyok férfikén az én 25 centimmel, mostkészülök elveszíteni a szüzességem, akinek van kedve, jöjönn nyugodtan😅
máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!