Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy vele, hogy nagyobb farokkal jobb érzés?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és imádom, ha kitölti egy pénisz a puncimat.


Sokszor írjátok, hogy a nagy farok hátrány is lehet. De én "kicsivel", 16 cmnél kisebbel, kb semmit nem érzek. Pedig még nem szültem. :( Más is van így ezzel?


Normális az, hogy szeretem a kitöltöttség érzetét? Ha nem, mit lehet tenni ellene?


28L



2020. ápr. 26. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nem óriási, csak 17 cm, de már megkaptam több lánytól is, hogy milyen jó hogy ekkora van, mert pont kitöltöm őt belülről. Vagy egy másik azt mondta, hogy tök jó méretem van, mert ez nem olyan hogyha a kezébe veszi, akkor eltűnik a farkam a keze közt teljesen, mint egy kisebb méretű.


A kérdésedre válaszolva más is van így ezzel mint te, jó pár ilyen nővel találkoztam.

2020. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

🤦‍♂️😃 Vajon tényleg nő lehet a kérdező?

Én nem tudom felfogni, hogy egy 28 éves nő, hogy juthat el odáig, hogy ezen gondolkodjon és kiírja😂 én szeretem az erős autókat. 200 ló alatt nem élvezem. Mit lehet tenni ez ellen? Értelmes kérdés nem?

2020. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Kettőnk közül csak te vagy így vele.

Engem a 16 cm-től kisebb f.rok is kitölt, ugyanis jó szűk vagyok. :)

Pedig 30 elmúltam és gyerekünk is van, a férjemet mégis ettől kisebb mérettel is tökéletesen érzem és megvan az a bizonyos mindent kitölt érzés, ő pedig folyton azt mondogatja, hogy te jó ég milyen szűk vagyok. :)

Sőt, van vibrátorom is, annak hossz mindössze 12 cm, nem is túl vastag és tökéletesen tudok vele élvezkedni. :)

2020. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
#3-as, aranyos vagy, hogy ezt mind leírtad ide! De a kérdező nem nő.. 😉
2020. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
18/4,5 a szerszámom. Falják a lányok.
2020. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen az én farkam 25 centi és ha kell keményen beléd tolom izomból és úgy megraklak mint a tésztát cica.
2020. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem 36 éves nő is dicsérte már a farkam, szóval nem hiszem hogy ez korfüggő lenne.
2020. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont fordítva vagyok ezzel.

Nincs bennünk hiba mindenki más.

2020. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Volt már, hogy a két ujjamat a csaj és magam közé kellett tenni távtartóként hogy ne fájjon a leányzónak.

Pedig csak 17-18cm.

Nehéz így koncentrálni szóval nem igazán volt jó.

Mindenkinek megvan a párja, szokták mondani.

Ismerek olyat akinek 23 cm, na az nem kellene.

2020. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes kommenteket! És nő vagyok, nem kamu a kérdés, tényleg elgondolkodtatott, mert volt már 14-20 centisiggel dolgom, de a legtöbb jó élményt a nagyobbakkal éltem át. Kíváncsi voltam, más is tapasztalt-e ilyet. Vagy hogy ezzel, hogy én a kicsit nem érzem abnyira, lehet e kezdeni valamit? Intimtorna segít vajon?


U.i.: priviket nem kérek, nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, köszi!

2020. ápr. 26. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!