Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normálisnak számít ha tavaly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak számít ha tavaly ősz óta nem szexeltem?

Figyelt kérdés

Akkor ert veget egy rovidebb kapcsolatom, nem volt szerelmi banatom, nem mukodott de most szoba kerult a karanten miatt baratok kozott, hogy hianyzik nekik a szex. Na nekem meg november ota nem hianyzik, eszembe se jut es ha megint lesz baratom csak akkor fogok...

mas is ilyen ?

22/L


2020. ápr. 25. 18:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tavaly ősz óta nem volt semmiféle partnerem.

Előtte volt pár hónap, amíg kalandozgattam. De rájöttem, jobban érzem magam szex közben, ha mélyebb érzelmeket táplálok valaki iránt.

Szóval valószínűleg addig nem is lesz, amíg nem lesz párkapcsolatom. (Vagy ameddig bírom. :D Bár szüzesség elvesztése után 2 évet vártam a következővel.)

2020. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!