Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sűrűn van két ember között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrűn van két ember között erős "kémia", vagy a zöme csak normál vágy?

Figyelt kérdés
Azt mondják, ritka, ha mindkét fél részéről azonnal van kémia, ez igaz? Inkább csak vonzónak találja a másikat?
2020. ápr. 23. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk a párommal ugyan nem első alkalommal volt, de a második találkozásunk után folyton éreztem iránta egy különös érzést... Elmondása szerint ő is. Amikor megismerkedtünk, kapcsolatban voltam, viszont nem igazán tudtam kiverni a fejemből és akárhányszor összefutottunk valahol, alig tudtam magam visszafogni, hogy egyáltalán megcsókoljam.

Sosem éreztem ilyent eddig, ő az első férfi az életemben, aki iránt egyáltalán testi vonzalmat is éreztem-szerintem.

2020. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn lenne akkor minden második emberrel dugnál aki szembejön. Csak azzal van akivel tényleg igazán összepasszolsz, az meg nem minden 2. ember ugyebár. Ha szerencséd van találkozol vele, ha nincs akkor évekig fogod keresni.
2020. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Van egy férfi aki iránt valami olyat éreztem mint senki más iránt, nem tudom megmagyarázni de még a nevét sem tudtam amikor már lecsúszott a bugyim ha csak a közelemben volt. Furcsa módon ő is elkezdett nézegetni pedig egyébként nem ismertük egymást és én semmi jelét nem adtam a fent leírtaknak, de olyan kéjjel a szemében bámult, ahogy soha senki más nem nézett még rám.

Az első adandó alkalommal egymásnak estünk, olyan durva kémiát még soha előtte (meg így 15 év távlatában azóta sem) éreztem. Elemi erővel vonzott magához, fájt szinte, tomboltam alatta, olyan durva vonzalmat éreztem iránta és ő sem tudott szabaduldni tőlem, újra és újra egymással kötöttünk ki, volt hogy szinte könyörgött, hogy töltsek vele egy éjszakát. Sosem jöttünk össze végül, talán féltünk egymástól, nem tudom.

A mai napig sokat gondolok rá pedig évekkel ezelőtt láttam utoljára. Vonzalmat más iránt is éreztem de hamar alábbhagyott mindig, ezt a férfit viszont 15 éve ugyanúgy kívánom és bármit megtennék, hogy megint érezhessem őt.

2020. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!