Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy lány, és én is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, és én is neki de párkapcsolatban él, Udvaroljak neki?

Figyelt kérdés

Célozzak rá hogy udvarolnék neki és azt akarom hogy az én párom legyen? Vagy hagyjam ahogy van?

Nem tudom hogy boldog-e a kapcsolatban amibe most van

Mi a véleményetek?



2020. ápr. 22. 20:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném hogy valami nagy darab lenne a fiuja :D

Én viszont eléggé testes vagyok

Tudom hogy nem a külső számít... de szeretek a testemmel fogalkozni és fejleszteni

2020. ápr. 22. 22:02
 12/12 anonim ***** válasza:

1. A párkapcsolatok szerintem elég nagy százaléka végződik megcsalással, vagy ha épp nem konkrét megcsalással (szex), egy másik "majdnem biztossal" való lelépéssel. Nagyon nem lenne a tiétek egyedi eset.


2. Te ismered, te tudod hogy egy rakás sz*r-e a kapcsolata, lehet hogy a pasija orrba-szájba félremegy stb.

Ha meg jó a kapcsolata, úgyis elhajt az első kétértelmű megszólalásodnál.


3. Csak vigyázz, nehogy kihasználjon. Én a helyedben az egyes pontól leírtakból a 2. esetre hajtanék. Ne kefélgesd addig amíg nem szakít. Benne lehet a pakliban hogy egyszer-kétszer beléd csücsül, aztán megy haza ugyanúgy a párjához. Ki tudja, a kérdés alapján ennyire nem ismered (sokszor ennyire senki még a saját párját se). Úgyhogy csak óvatosan!

2020. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!