Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy lány, és én is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, és én is neki de párkapcsolatban él, Udvaroljak neki?

Figyelt kérdés

Célozzak rá hogy udvarolnék neki és azt akarom hogy az én párom legyen? Vagy hagyjam ahogy van?

Nem tudom hogy boldog-e a kapcsolatban amibe most van

Mi a véleményetek?



2020. ápr. 22. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy tetszel neki?

Én sosem próbálnám elvenni más nőjét, mert akkor tudnám, hogy tőlem ugyanúgy elcsábíthatják, ha sikerül. Ha nem sikerül, akkor simán csak összeverhet a csávója. Vagy csak le fognak nézni (jogosan).

2020. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En ia hasonlo cipoben jarok.A csajelegg kedves velem es volt olyan amit csak velem csinalt ez most olyan kis ovodas szitunak fof tunni de ilyenekkel kulonb.Nekem csinal ilyeneket hasonlokat(pl megpuszilul szulinap,nevnap alkalmabol meg olelget).Viszont amugy fbn nem beszelgetunk.En qrvara sz.ar pasinak tartom magam es ez is az 1 indok hogy nem probalok neki udvarolni.Meg ha jo pasi lennek se udvarolgatnek neki,mivel kapcsolatban van.Hiaba hogy lehet egy ido utan megcsalna a parjat ha annyira elmelyulne a dolog de nem akarom.Tiszteletben tartom,hogy kapcsolata van.(fullos 10/10es csaj en meg kb 3/10es pasi vagy meg annyi se ) :D
2020. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok sikert a csajozáshoz!
2020. ápr. 22. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1. azért ez nem teljesen igaz: engem a jelenlegi párom “csábított el” az előző barátomtól, de nem azért sikerült neki mert ilyen könnyen kapható vagyok. Rosszul éreztem magam az előző kapcsolatomban, borzasztóan bánt vekem az ex barátom csak én ezt nem akartam belátni. Aztán ahogy jött a jelenlegi párom, akkor vettem észre hogy ennél jobb is lehet. Udvarolt nekem, stb.. de nem csaltam meg az ex barátom viszont elhagytam. Szoval én támogatom az udvarlást, szerintem úgyis észreveszed ha nem vevő rá.
2020. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hmm, meg kell tudnom milyen a kapcsolta

Hátha sikerülne .....

2020. ápr. 22. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. Ha elmegy veled, nem volt boldog. Ha nem, akkor igen és így jártál. A kérdés az, hogy mennyire akarod.
2020. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálod, nem veszitesz semmit. :)
2020. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ùgyis meg fogod tenni. Ha van gerince a csajnak akkor vagy először szakít vagy elutasít.

De az gusztustalan, hogy megpróbàlod őket szètszedni.

De nyilván nem írnád ki, ha nem döntöttes volna már el.

2020. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok senkinek rosszat...

Annyi van hogy nagyon tetszik a lány

És érezteti velem hogy én is be jövök neki

Tudom hogy nem lenne szép ha megcsalná stb...

2020. ápr. 22. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Háááát ha nincs túl nagy bicepsze a pasijának akkor próba cseresznye. Nem tudhatod előre. Azért ésszel, simán csak bókolj, beszélgess vele, mérd fel hogy fogadja, nyitott-e. Ha nem nyitott rá, akkor mondj le róla (ne robbants szét kapcsolatot - pláne ha gyerek is van), ha viszont fogadja a közeledésed és nyitott rá. Akkor meg hajrá :)
2020. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!