Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondot okozhat a natúr intimszőr?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot okozhat a natúr intimszőr?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy leállok a szőrtelenítéssel, mert nincs környezetbarát módja. Ráadásul sok idő is amit értelmes dolgokra is lehet fordítani. Én erősebben szőrös típus vagyok, nekem ez mindig sok időmbe telt és mindig utáltam. Egyedül intim területen vagyok bizonytalan: okoz ez gondot a férfiaknak vagy nekik mindegy mi van ott?


25/L



2020. ápr. 22. 19:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Mindegy, csak p-vel kezdődjön.
2020. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Vanakinek tetszik nekem nem jön be esetleg ha nagyon kicsit az vagy hosszabb távon a változatosság végett néha megnöveszteni de csak ideig óráig én csupasz párti vagyok

Nameg nyalni is jobb úgy de van akinek az ellenkezője jön be megkell kérdezni az aktuális partnered de ha rámhalgatsz úgy csinálod ahogy neked tetszik

Szőrtelenítő krémet próbáltad már?

2020. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A szőrtelenítő krém is árt a környezetnek, nem is kenném oda, az egy sav. Az a baj, hogy nem is tudom hogy írjam le, nekem annyira szőrös, hogy felnyomja a bugyit is, vastag és a combomon is folytatódik, meg hátrafelé is elég durván. Engem nem zavar, de az eddigi pasijaim csak fazonírozva láttak, most meg nincs senkim. De én így hagynám, nekem kényelmesebb így.
2020. ápr. 22. 19:30
 4/23 anonim ***** válasza:
Sokakat zavarni fog, sokakat nem. Nekem nem tetszene, de ez mindenki egyéni döntése.
2020. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.
2020. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
SENKITŐL NEM KÉREK PRIVÁT ÜZENETET!
2020. ápr. 22. 19:44
 7/23 anonim ***** válasza:
Ne aggódj sokaknak tök mindegy csak engedd oda őket.
2020. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Környezetbarát szőrtelenítés? :o Huh... na azért az már kemény, ha már az intim-szőrtelenítésben is a környezetvédelem a legfontosabb szempont, bár te tudod (ettől még én is védem a környezetem, csak nem tolom túl).


Azért ha nem szedsz tablettát, az óvszernél ne a környezettudatosság legyen az elsődleges szempont.


Ja, ami a szőrzeted illeti. Ha szeret egy pasi akkor elfogad azzal együtt, max. jelzi hogy neki így vagy úgy jobban tetszenél, de akkor is elfogadja ha így marad. Azért strandon ha kilóg a bikiniből még meg fognak nézni az emberek / ciki lehet.

2020. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a természetes szőrzet.
2020. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így jól érzed magad, hát csináld. Nekem nem jönne be. Elméletileg egy IPL gép, főleg, ha csak arra a területre használod, nagyon sokáig elég... csak mondom.
2020. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!