Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyeseknek Miért baj az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek Miért baj az hogy nekem a teltebb, hurkásabb, kövérebb magyarul nagydarab lányok jönnek be? 22/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Jövő hónapban leszek 23 éves. Jelenleg sajnos szingli vagyok. De én egész hátralévő életemben már csakis túlsúlyos, telt, nagydarab lánnyal/lányokkal szeretném leélni az életemet. Néhány embernek miért gond ez? Imádom amikor a hatalmas puha lógó melleit belelógatja a számba és nem tudom a fejemet melyik oldalra fordítsam és melyik bimbóját kapjam be. Imádom a hatalmas kidülledő hasát és a nagyon vastag combját simogatni. Imádom állás és ülés közben a felső testén oldalt felgyülemlett hurkáit simogatni és közéjük tenni a kezem.

2020. ápr. 18. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

"De az ismerősi körömben jó pár embernek gond."


Ha elküldöd a telefonszámukat privát üzenetben, én szívesen megkérdezem tőlük helyetted, hogy miért zavarja ez őket, ha te nem mered.

2020. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Társadalmi norma, megfelelés. Ezt sulykolják a többi emberre is, hogy mit tehet és mit nem, mit szerethet és mit nem, majd hogy ne legyenek egyedül, megpróbálják elérni, hogy te se úgy élj, ahogy te látod, érzed jónak. Gondolj csak bele, milyen az már, hogy te megendedheted magadnak, hogy olyat tegyél, élj meg, ami neked jó, de a többiek szerint már nem az, mert ők szégyellnek felvállalni sok mindent? Tudod nem az az undorító, hogy neked ez jön be, hanem az emberek felfogása.
2020. jún. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%

Azért "gond" nekik, mert nem értik. Undorítónak látják a neked tetsző lányokat, nem tudják elképzelni, hogy miként lehet megkívánni.


Szerencse, hogy nem a Te fétised (mert ez az...) az alapvető manapság, hanem a fitt és egészséges lányok örvendenek népszerűségnek.

2020. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

Nekem aztán nem gond, sőt, örülök, hogy meghagyod nekem a vékonyakat. :D


Mindenki arra izgul, amire akar.

2020. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!