Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyeseknek Miért baj az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek Miért baj az hogy nekem a teltebb, hurkásabb, kövérebb magyarul nagydarab lányok jönnek be? 22/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Jövő hónapban leszek 23 éves. Jelenleg sajnos szingli vagyok. De én egész hátralévő életemben már csakis túlsúlyos, telt, nagydarab lánnyal/lányokkal szeretném leélni az életemet. Néhány embernek miért gond ez? Imádom amikor a hatalmas puha lógó melleit belelógatja a számba és nem tudom a fejemet melyik oldalra fordítsam és melyik bimbóját kapjam be. Imádom a hatalmas kidülledő hasát és a nagyon vastag combját simogatni. Imádom állás és ülés közben a felső testén oldalt felgyülemlett hurkáit simogatni és közéjük tenni a kezem.

2020. ápr. 18. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem gond, azt csinálsz amit akarsz
2020. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy nem gond. De az ismerősi körömben jó pár embernek gond
2020. ápr. 18. 08:55
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor miért nem azoktól kérdezed akiknek gond?
2020. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném h sokan jelentkeznek a hirdetésre. 😉
2020. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Fura a kérdés. "Másoknak miért gond..?" Ez csak akkor gond, ha mások értékrendje szerint éled az életed. Ekkor gyakorlatilag hazugságban élsz, nem azt mondod amit érzel. Rá kell döbbenni előbb vagy utóbb, hogy mások ítélete nem befolyásolhatja sem az ízlésed sem az életed bármely részét. Ha így érzed jól magad akkor így kell tenni, így kell élni... hajrá :)

Én is imádom a telt nagydarab nőket egyébként, a világon semmi gond ezzel :)

2020. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kell ilyeneket megosztani mással és akkor nincs probléma.
2020. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked az kell, legyen... majd rajossz hogy nem minden a kulso.. meg 22 vagy.
2020. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Mar szinte elhinnem, mert letezik ilyen helyzet, de a leirasod alapjan az a problemad, hogy faxveres kozben gyakorizol.
2020. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha neked vagohidra valo kell, hajra xd
2020. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj az ostoba megjegyzésekkel. Én is a nagyon kövér nőket szeretem,cikiztek is érte,de már lepereg. Sokkal izgatóbbak a túlsúlyos nők,mint a soványak.
2020. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!