Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jön zavarba a pasi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön zavarba a pasi ha meglát fehérneműben/bikiniben?

Figyelt kérdés

Egy haverról van szó. Többször is észrevettem már hogy mikor pl mikor szaunázik a haverjaival, addig teljesen normálisan viselkedik, de mikor megjelenek nagyon zavarba jön. Nem néz le a testemre, úgy csinál mintha csak a fejem/arcom "létezne". Más lánynál nem jön így zavarba, direkt figyeltem. Vagy múltkorában mikor kijöttem a jakuzziból egy sima egyszerű egyrészes fürdőruhában, és kértem hogy adja ide a törölközőt úgy adta ide hogy felém sem fordult, csak egy pillanatra, akkor is csak a szememet nézte.

Azért furcsa mert egyáltalán nem ilyen pasinak ismertem meg. Vagyis nem olyannak aki könnyen zavarba jön.

Bocsi lehet idióta kérdés, de nincs sok tapasztalatom ezen a téren és nem tudtam kinek kellene feltennem.


2020. ápr. 15. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kifejezetten testhezálló feladatnak tűnik ez a rejtély, Sherlock.
2020. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy belédzúgott
2020. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, és nem akar még jobban zavarba lenni attól, hogy áll a szerszám, ezért oda sem néz.
2020. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És te meg szoktad nézni őt?

Deréktájon pl

2020. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több szeretne lenni mint haver.
2020. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi meglepő. Mindenkinek van olyan nőismerőse, akivel nem kezdene ilyen meg olyan okokból, de amúgy igen jó nőnek tartja, és úgy megtömné, mintha nem lenne holnap. De ennyiben is marad a dolog, és pont ezért nem fogja kocsányon lógó szemekkel nyálcsorgatva nézni az illető hölgyet.
2020. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert jó nőnek tart, vonzódik hozzád és nem akar bámulni direktben. Ne aggódj, amikor nem látod akkor végigmér szemmel :) Ha szeretnél tőle valamit akkor próbáld oldani a gátlásait és hajrá :)
2020. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert egy kis takony. Ti ostobák meg ilyenekre vágytok! Akik rátok sem mernek nézni! De szedjen fel, vegyen le a lábadról.... amit csak egy igazi pasi tud. Egy ilyen szerencsétlen még egyet lépni sem tud feléd a földbe gyökerezett remegő lábaival. Nem hogy megszólalni... és elkápráztatni...
2020. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm egyik barátnője öltözött át előttem mikor nyaralni voltunk, és hát nehéz volt nem odanézni, miközben fehérneműben volt.
2020. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!