Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ha sokáig nem sexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha sokáig nem sexeltek odalennt összezsűkül a a punci?

Figyelt kérdés
Mert volt egy csajom azt mondta már sexelt kb 2éve de nagyon szűk volt.

2020. ápr. 14. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szex ideje alatt kitágúl, de picivel utána már megint szűk. (20 perc kb)
2020. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Eppen a hasznalat tartja a gatizmokat rugalmasan. A hianya hosszu tavon sorvaszt, rovid tavon csak az lehet, hogy nem reflexszeruen jon a felizgulas, ellazulas.
2020. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A párom kamionos. Ritkán van otthon,így hát nekem is összeszűkül, pedig simogatni is szoktam magam.Kell egy kis idő szex közben,hogy kellően kitáguljak!

30/N

2020. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Vikica Bernadett ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam hogy szűkült volna a puncim , Főleg azért mert általában szoktam masztizni vibrátoral ezért nem tapasztaltam hogy szűkült-e volna.:) De a szűk puncit is újra lehet indítani ( ki lehet azt még tágítani) :)
2020. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem lehetünk mindig együtt a barátommal, és igen, először mindig fáj, aztán már nincs gond.

Minél több időt töltünk külön, annál jobban fáj az első együttlét, szóval szűkül ha nincs használva.

32N

2020. jún. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!