Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen sörhasas fiu be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen sörhasas fiu be jönne nektek lányok?

Figyelt kérdés
Kigyúrt tömeges felső testem van, nagy kar, nagy hát de nincs kockás hasam egyáltalán , nektek ez be jön vagy illő lenne le adni belőle ?

2020. ápr. 13. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar, akkor adjál le belőle. Egyébként nem a kockahas a legfontosabb. Van jónéhány ismerősöm amelyiknek van egy kis poci, de mégis sorra szedi fel a jobbnál-jobb csajokat (és nem a pénzével).
2020. ápr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Illő lenne az igekötõt egybe írnod az igével.
2020. ápr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél aránytalan. Ha rendesen vállas-izmos vagy, akkor lehet hozzá nagyobb a pocak. Engem nem zavar. Csak nem akármekkora... Az ilyen másfél mázsás Góliátokat én például nem szeretem. Ugye ott még nem tart a helyzet?
2020. ápr. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Engem taszítana. NAGYON.
2020. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva nem tudom hogyan kell leadni a pocakból :D
2020. ápr. 13. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem iszol alkoholt, nem zabálsz finomított lisztes, cukros dolgokat, tésztát, krumplit.
2020. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lokális fogyás nem létezik, csak hasból nem lehet fogyni, aki mást mond, az nem mond igazat.
2020. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony fiúk tetszenek:) aki nem "skinny fat" hanem kicsit sportos

De a szerelem mindent legyőz:D

2020. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!