Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szamit az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szamit az, hogy mennyit keres egy pasi?

Figyelt kérdés
Ha elmondom, vagy megtudják mennyit keresek teljesen mashogy állnak hozzám utana.
2020. ápr. 12. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2020. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Valakinek biztosan, de a legtöbb nő számára egyáltalán nem mérvadó.


Bár lehet én látom rosszul, mondjuk én átlag alatt keresek, ahhoz képest amit itt néha olvasok, hogy fél millió nettó fizetéseket írnak egyesek vagy többet.

2020. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Az nem érdekel, hogy mennyit keres. Inkább az érdekel, hogy egyáltalán dolgozik-e vagy van-e hajlandósága bármiféle munka felé?!
2020. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Nekem igen. Nagyon sok minden számít. Az is, hogy el tudja e tartani magát, marad-e neki szórakozásra, arra, hogy tervezzen az életével, vagy napról napra él, mindig az akciós termékeket kell nézegetni a boltban... és iszonyú fusztált a szorult helyzete miatt. Mármint én ennél kicsit kényelmesebb ember vagyok, én is teszek azért, hogy megfelelő keresetem legyen, szóval a másiktól is ezt szeretném, ez által lesz vonzó, ebben a témában.
2020. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Ne hidd el amit mondanak, hogyne számítana.

Nőre pénzt ne költs, csak akkor ha tényleg valami komoly, de akkor se horror összegeket, a nagy réteg az viszont eltartatni akarja magát, költsd valami hasznosabbra.

2020. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szórakozás az első, ebből soha nem nőnek ki ezek a taknyosok.

Mondom, inkább magadra költsd, meg valami hasznosra, sokkal többet érsz el vele, hidd el, nem lesz az hogy 50.000 földhöz vág, nő mellett még 10.000 forintod se lesz.

2020. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy számít. A pénz az egyetlen dolog, ami mindenkit érdekel.
2020. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem
2020. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Tartsa el magát, és legyen annyi pénze hogy randinál a saját részét tudja fizetni. Nekem csak ennyit számít.
2020. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A golddiggereknél csak ez számít. Normális nőnél nem a nullák száma, csak annyira hogy egy mozira, kirándulásra, közös programra el lehessen menni - ehhez viszont nem kell milliókat keresni.

Rengeteg kapcsolatot láttam már ahol a pasi kőgazdag volt és boldogtalan volt a kapcsolata, s olyat is ahol a nőnek volt "több pénze" mégis boldogan élt a párjával.

2020. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!