Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szamit az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szamit az, hogy mennyit keres egy pasi?

Figyelt kérdés
Ha elmondom, vagy megtudják mennyit keresek teljesen mashogy állnak hozzám utana.
2020. ápr. 12. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, h ne legyen emiatt elesett, ha egy pasi jól keres akkor van önbizalma, és megtud állni a lábán. Nem szeretnék magam mellé egy olyan pasit, akit még el is kell tartanom, ha én nő létemre megtudok állni a lábamon, és jó munkahelyem van, akkor egy férfi is legyen erre képes. Viszont ha hiszitek, ha nem nem kell a pasi pénze!
2020. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem számít, amég nem ciki munkája van. Szégyelnék egy gyári munkás pasit vagy egy kasszást.
2020. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze, nekem alap egy Új Mercédex ezért ilyen gyári robot meg futár fazonoknak még a szemébe se nézek. Egy férfi attól férfi, hogy van pénze, amúgy meg csak fiúcska.
2020. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne szégyellni egy gyári munkást vagy egy kasszást?! Nem a foglalkozása teszi az embert intelligenssé, kedvessé, felelősségtudóvá, stb.
2020. ápr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13#14, 12.vagyok

Nem a pénz vagy egy menő kocsi miatt. Ha a pasi úgymond lejebb van, mint én az mindkettőnknek kellemetlen. Egy 8osztàlyt vègzett pasi meg egy Phd-s csaj azért szerintem nem egyszinten van. Ezzel nem azt mondom, hogy egész biztosan butább a csávó. A családomban pedig elvárás egy egyetemi diploma és egy megfelelő munka utána, különbe agyon szekálnák.

Ezzel nem akartam megbàntani egyetlen gyári munkás vagy bolti eladót sem.

2020. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nemtudom a nok, hogy vannak ezzel de en lassan rajovok, hogy haiba rakok felre havonta eleg szep osszegeket es vannak mar millioim ha egyedul vagyok a penz nem er semmit melette ugyanugy depis vagyok meg rosszul erzem magam.
2020. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%
#15 a diploma nem jelent semmit. Az meg hogy elvárás, külön nevetséges!
2020. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék a #17-eshez. Hát igen. A diploma nem egyenlő az intelligenciával. Annó én is felfogadtam magamnak, hogy jaj csak diplomás pasi kell, mert azok okosak. Hát nem. Az intelligencia nem jár kéz a kézben az iskolai végzettséggel. Szerencsére hamar rájöttem, hogy egy kapcsolatban nem ezek az igazán lényeges dolgok :) 22N
2020. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!