Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog, hogy a rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a rossz szex miatt akarom elhagyni a párom?

Figyelt kérdés
Gondolom, most mindenkitől megkapom mekkora ribi vagyok stb. Próbáltam vele beszélni többször is de egyik fülén be másikon ki. 20/L

2020. ápr. 12. 03:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk részemről ez a szubmissziv téma egy fas*ság. Egy párkapcsolatban a felek legyenek egyenlőek.
2020. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
Egy Ipse ,lepontozgat minket,na de anyi legyen neki a boldogsága...
2020. ápr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Akkor lényegében nem a szex rossz, csak egy adott szituációt nem tudsz kiélni mellette. Szerintem rögtön ne a szakításon gondolkozz hanem említsd meg neki konkrétan hogy ha te ezt nem tudod mellette kiélni akkor elfogod hagyni mert nem érzed teljesnek a szexuális életed. Ahogy többen is írták kommunikáció :)
2020. ápr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
A fiú helyében én már rég elzavartalak volna.
2020. ápr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%

Igen.


Ma 20 éves fiatal nők még nem nagyon terveznek aktuális párjukkal házasságot, gyerekeket. Ezért nem az a lényeges, hogy párod olyan rendes ember legyen, aki majd jó férj, apuka lenne, hanem az, hogy olyan igazi férfi, aki szexuálisan pont azt adja meg, ami éppen kell neked.


Minden más érzelmi kötelékre meg ott van a család és a baráti kör.

2020. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerlek benneteket, de az a meglátásom, hogy mindenkinek mások a preferenciái. Pont ezért nem is jó ítélkezni. A szex is lehet meghatározóan fontos, és maga az, hogy az illetővel még beszélni sem lehwt róla, az elég nagy figyelmetlenség a részéről.
2020. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Hat ez nem épp a rossz sex miatt van. Mást akartok mind a ketten. Szakíts vele, mert így nincs értelme, de legalább legyél becsületes és szakitsatok szépen. Nem illeték egymáshoz, ennyi.
2020. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de eddig mindig az volt, hogy a hapsik milyenek már, hogy csak a szex... Akkor kezd megfordulni a helyzet? Kérdező: ha őt választottad, akkor eddig minden okés volt a szexel?

Döntsd el, mit akarsz egy kapcsitól: csak szex vagy érzelem is, és azután válasz magadnak társat.

Szerintem csak e miatt nem érdemes dobni valakit.

2020. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ó, pedig nekem nagyon bejönne egy szub lány! ;)
2020. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, nalam is ez az egyik ok, hogy nem maradok mar vele sokaig.
2020. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!