Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jo vagy rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo vagy rossz dolog az hogy ha egy 18eves lánynak még elso csokja sem volt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem jó.

A tapasztalatlanság átcsaphat mértéktelenségbe...

2019. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem határozható meg. Ne stresszelj emiatt. Majd jön egyszer az igazi szőke herceg és örülni fog neki, hogy vele élsz át mindent és ő adhat neked új érzéseket. Csak akkor veszítsd el a "csókszüzességed" ha megtaláltad a legmegfelelőbb partnert.
2019. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Én évekkel hamarabb szexeltem, mint csókolóztam. Az ő dolga, én is 19 évesen szexeltem először, azóta meg bepótoltam bőven.
2019. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Jó. Őrizd a szüzességed a házasság utánig. Akkor csókolózz először, mikor a pap azt mondja a templomban, hogy megcsókoldhat a férjed.


Nem trollkodás, tényleg így gondolom. Hajrá! Megéri várni.


F28

2019. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen mindegy. Volt egy exem, akinek a csók érzéke egyszerűen pocsék volt, egyszerűen érzelmileg nem volt olyan fejlett hogy tudja hogy kell, és neki elvileg már volt 2 évnyi "tapasztalata". Nem akarok undok lenni de egyenesen undorító volt az első csókom vele. És voltam olyan lánnyal is, aki azelőtt soha nem csókolózott még. Már az elején jobb volt mint a másikkal a másfél év alatt.


Ez egyszerűen belső lelki érettség kérdése, nem a tapasztalat. Azt meg gondolom senkinek nem kell mondani, hogy inkább várjon egy rendes partnerre 18-20. évig, minthogy elkezdjen smárolgatni idegenekkel egy discoban 16 évesen.

2019. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem,jobb ha tapasztalt valamennyire minden téren.

Ugyanis akkor nem lehetek akkor csalódás.


Az első csok után a lány teljesen oda volt meg vissza,hogy ez milyen nyálas és pfuj soha többé!

Jó 10évesen ez normális,de nekem akkor is szarul esett.


Szóval legyen tapasztalt,tudja,hogy ez nem mese ahol minden szép hanem van hogy nem jó.

2019. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jo is meg nem is. Lesz nemsokára.
2019. márc. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno mikor ennyi idős voltam azt mondták ráérek még a csajozással, de mikor 23 lettem és még mindég nem volt senkim akkor meg azt hallottam hogy elmegy felettem az idő és a fiatalságom , nem élvezem az életet.

Most 42 évesen mikor már túlvagyok a szexen az kell hogy mondjam nem sajnállom azt az "elvesztegetett" időt mert nem akkora nagy durranás a szex a párkapcsolat mint ahogyan páran mondják!

Már tudom nem vesztettem semmit és ha akkor ezzel a tudattal rendelkeztem volna , valószínűleg most sem foglalkoznék senkivel!


Ebből nem tudom mit vonsz le, de én kitartok a véleményem mellett.


F/42

2019. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te dolgod, úgy csináld ahogy neked tetszik.
2019. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!