Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit mondjak kegközelebb neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak kegközelebb neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány nagyon értelmes, jó humora van, bármiről tudunk beszélni

Jól öltözködik pont olyan ami nekem be jön

Minden nap beszélünk egy pár percet a munkahelyén

Nem tudom hogy én be jövök-e neki de nem kizárt

Sokszor az van hogy le blokkolok és nem tudom hogyan térjek rá hogy tetszik nekem, esetleg közelebbröl is megismerném

Az előző szakításom óta nem tudok csajozni

Valaki valami tipp?

Esetleg lányok véleménye szerint mivel lehetnék nyerő?



2020. ápr. 8. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mondj neki egy kicsit szar poént, ha megpróbál rajta nevetni. Nyert ügyed van XD
2020. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a helyzet nem adja, vagy magadtól nem tudod a megfelelő szituációt vagy beszélgetési témát ehhez előidézni akkor egy előre betanult szöveg vagy séma nem fog rajtad segíteni, sajnos ezek ilyen kegyetlen dolgok :(
2020. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 orton ***** válasza:
100%

#1es viccel de igaza van. Ha tetszel egy csajnak minden szar poénodon nevet.


V1: ha nem akarsz időt vesztegetni, csak kérdezz rá egyszer "haha vicces vagy, mikor iszunk meg valamit"...és ott a válasz vagy rossz, vagy jó. legalább tudod a választ


V2: mivel nem vagy játékban, ezért ez nehezebb, de ez a biztonságosabb mód, hogy nagyon érdemes lenne figyelned hogy ő hogy viselkedik(mondjuk már az első mp-től kezdve kéne). keresi-e a társaságot, mosolyog ha meglát, hosszú szemkontaktokat tart-e, kérdez-e téged, nevet-e a dolgaidon, csípkelődik-e...vagy is érdeklődik-e. ha pozitív a visszajelzés, akkor ezután magabiztosabban kérdezhetsz rá "hogy na mikor hívsz már el randizni?"

2020. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van barátja


Ugyhogy bukó

2020. ápr. 8. 17:11
 5/7 orton ***** válasza:

Bukó?

Inkább nyerő, hogy nem pazaroltál rá több energiát itt görcsölve és több időt. Mehetsz más nőre, aki pl tán szabad és nyitott is rád.

Ja...lényeg hogy ne legyél vele bunkó ettől, lehetsz vicces, kedves mint bárki mással, egy nővel se kell bunkónak lenni mert nem téged választ, csak annyit kommunikálj vele amennyit kell. Most már valószínű tudja hogy tetszik neked (bár a nők nagyon érzékenyek erre), szóval ha kakiban van a kapcsolata és mellette bejössz neki, csak hűséges...lehet ha vége kikezd veled. Persze ne erre várva éld az életed, csak jobb nem felégetni egy hidat sem, meg bunkón leélni az életet nem tesz túl a léleknek. (nem feltételezem h az vagy csak sokan, sokadjára is sértődve élik meg ha nemleges választ kapnak és jön a gyűlölködés a kudarc miatt)

2020. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2020. ápr. 10. 10:41
 7/7 orton ***** válasza:

Nincs mit. Csak tapasztalatból mondom, mikor már immunis lettem a visszautasításra és nem játszottam a hisztérikát utána...és szépen, kedvesen váltunk el egymástól bármi okból kifolyólag...azután kb a lányok 80% megkeresett.

Nem kimondva nyilván mit akarnak, de megkerestek, mert nyitva hagytuk a kaput.

2020. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!