Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akiknek a fiú tesójuk nagy mérettel van megáldva?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt a reakciótok mikor megláttátok? Szóba jött utána köztetek vagy viccelődtetek, beszéltetek róla?

Esetleg tudjátok, hogy nagyjából mekkora lehet?


Félreértés ne essék, egyáltalán nem feltételezem, hogy bárki ráizgulna a tesójára emiatt stb. Csak felmerült bennem a kérdés, hogy ki hogyan kezel egy ilyen dolgot.



2020. márc. 24. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nővérem xd
2020. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam nézegetni a tesómét.

Egyszer kérdezte meg, hogy megnézném e, de az is egészségügyi szempontból volt. Fájlalta, és kérte nézzem meg látok e rajta valamit.

Megnéztem, nem kicsi de nem gondoltam rá úgy sosem.

2020. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2-es gondolom nem mereven láttad neki vagy igen?
2020. márc. 24. 07:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer láttam mereven neki véletlenül (lankadtan többször is, nem volt sosem szégyellős otthon) és hatalmas volt a különbség a két állapot között, nem is gondoltam volna. Nem beszéltünk sosem róla, nem igényelte egyikünk sem.
2020. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ikertesóm(ő fiú, én lány) akire egyszer rányitottam mikor valami csaj szopta. Akkor vettem észre hogy elég nagy farka van, kb ilyen 20cm biztosan, ha nem több egy kicsit. Amúgy nem nagyon érdekel, nem vagy aberrált. Utána szóba jött hogy rájuk nyitottam, de a farka az nem jött szóba.
2020. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mereven nem láttam neki
2020. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Reg lattam amikor meg egyutt laktunk a szuleinknel...akkor 16 eves volt es jo nagy volt neki szerintem 18+ cm korul.
2020. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Tesóm szinte mindig boxerben mászkál otthon. Lankadtan is hatalmas van neki.
2020. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs hogy a tesómé nagynak számít-e. Úgy tudom a méretet megmerevedve nézik. Abban az állapotban viszont nem szoktam látni. Csak a pizsije alakján. Amúgy szerintem kellően fejlett van neki.
2020. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En bátyámnak nem nagy, lattam mar neki többször is pl fürdés v öltözködés közben. Egyszer szóba került a téma és akkor azt mondta h ha feláll, akkor már nagy. Kértem h mutassa meg mert kiváncsi lettem és úgy már tényleg elég nagy volt. Pedig lankadtan kicsi.
2020. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!