Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, a magasabb lányok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a magasabb lányok is ugyanúgy tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt hallom és olvasom, hogy az alacsony lányok milyen aranyosak, meg több fiúnak tetszenek. Ilyenkor kicsit mindig rosszul érzem magam, hogy "bennem ez nincs meg". Persze tudom, hogy aki szeret, az nem a magasságodért szeret, de mindenkiben benne van ez a maximálizmus magával szemben.

2020. márc. 20. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
178 vagyok. Apronak es nagynak is ugyanugy meg van a varazsa. Nalam egyenerteku, sot, az extrem meg talan izgatobb is.
2020. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

173 vagyok, 170-ig nem gond, de ha minden nagyon jó egy lányban, akkor pont a magassága legyen a legnagyobb bajom


F

2020. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
193 centis nő vagyok....engem gyakran találnak be még 170-es férfiak is, ami számomra furcsa.
2020. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, a formás lábaikkal igen.
2020. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Magasság az csak jelző aki magas az is nézhet ki jól de rosszul is szerintem a magasság nem olyan fontos a lányom is 185cm magas.
2020. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!