Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett már valaki Easygo DoDo...

Vett már valaki Easygo DoDo etetőszéket? Ugyanúgy néz ki, mint a Chicco Polly 2in1, csak fele annyiba kerülne. Nagyon tetszenek a funkciói, de kíváncsi lennék, milyen a minősége, az összeszerelése.

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én aztjavaslom inkább,hogy vegyél egy jó állapotú használt chicco polly-t

mert ezek a nevesincs márkák(elnézést) nem jó minőségüek, a top rider, meg ezek hamar meghibásodnak,törnek, huzatuk szakad.

2010. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem van itthon egy Chicco Polly-m. Illetve nem lenne bak, ha működne: használtan vettem pár hete a Vaterán, de az eladó "elfelejtett" szólni néhány igen komoly hibáról:((( Szóval maga a konstrukció jó lenne, de ez nem működik, újra meg nincs már keret (pláne, hogy a mostanit is igen borsos áron vettem). Mindenesetre köszönöm a választ!:)
2010. márc. 11. 12:34
 3/4 A kérdező kommentje:
nem bak, hanem baj:)))
2010. márc. 11. 12:35
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is ezzel szemezek nagyon. Szerintem ennél többet nem tudhat egy etetőszék. Azt már láttam élőben, hogy hogyan kell állítani és elég zökkenőmentesnek tűnt. Az anyagok minősége engem is aggaszt egy kicsit, te azóta megvetted? Vélemény?
2010. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!