Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan férfi létezik, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfi létezik, aki nem képzeli el meztelenül/intim helyzetben a nőket, akiket meglát az utcán?

Figyelt kérdés
Akkor sem, ha azok a nők nem taszítóak.

2020. márc. 16. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Jelen, bár engem csak a női lábak izgatnak tavasz-késő ősz közt. Az baj?
2020. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Egy nap sok nőt látok. Nem is lenne időm, hogy mindegyikből képzelődjek. Egyébként senkiről sem szoktam.
2020. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
nem létezik. Mindegyikünknek röntgen-szeme van. (Néhányan megpróbálják majd tagadni, de ne hidd el!)
2020. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Biztos létezik, de én nem vagyok köztük.
2020. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
ha jó nőről beszélünk akkor nálunk ez a dolog reflex,mint ahogy előttem írta egy kolléga kár is tagadni.
2020. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van az a szép vagy lebilincselő nő akinél nem az az első gondolatom hogy milyen jó lenne ha lovagolna rajtam de ahhoz tényleg nagyon ámulatba kell ejtenie a csajnak és kevésbé kell szexuális kisugárzásúnak lennie, mert sok nagyon jó nő akit szívesen vennék párnak annyira szexi is h éjjel-nappal tolnám. De ez egy érett nőnek bók és nem elítélendő valami.

35F

2020. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze h lêtezik. Csak akk csinálom ezt ha olyan kedvem van :)
2020. márc. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Ja, az összes meleg ilyen. Hetero férfi csak akkor ha beteg.
2020. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem létezik

Mind csak a farkukkal tudnak gondolkodni

Ösztön lények

2020. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

# 9


A nők meg az érzelmeikkel gondolkodnak ilyen alapon ami semmivel se különb se hatékonyságra se értelemre.


Az ember ösztönlény, ellenben a férfi sok tekintetben sokkal racionálisabb a nőnél.

De azért köszönjük hogy ma is felütötted a közhely gyűjteményedet. Nemhiába tanultad meg ezeket! :D

2020. márc. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!