Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mennyire kedvelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire kedvelitek a lovagló pózt?

Figyelt kérdés
És mennyire zavarna, ha ez kimaradna az együttlétek alatt
2020. márc. 9. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem de ha kimarad se baj ha kutyapózban csinalhatom tovább !
2020. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2020. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ááá, az igazi magyar vágta, mikor az arcomon kezded a lovaglást...!
2020. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Megmondom őszintén, hogy ez nálam nagyban függ a nőtől! Nem tudom ki hogy van vele, de volt olyan csajom, akinél direkt erőltettem ezt a pózt, mert annyira jól tekergette a csípőjét, és olyan finoman szorito és forró puncija volt, hogy állandóan kontrollálnom kellett magamat, hogy el ne élvezzek...de volt már olyan nőm is, aki meg szeretett volna lovagolni, de én magam állítottam le, mert valami hihetetlenül ügyetlenül és bénán csinálta. Egy idő után már annyi ingert sem adott, hogy állva maradjon a cerka...

Ez kicsit olyan mint az orál.

2020. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha jól esik, de elvagyok nélküle. Aki jobb szeret aktív lenni, annak kissé unalmas póz szerintem.
2020. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A 6# de cuki. :)

Amúgy ha jól mozgatod a csipodet ill a popsidat , és nem csak ugralsz akkor kívánni fogja a pasi.

Bocsi hogy kommenteltem , bár nem hozam szólt a kérdés.

2020. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, ha lovagol rajtam a nő. Ha a nő is mozog, nem csak le-fel, előre-hátra, hanem tekergetei is a csípőjét, néha csak a makkot engedi be, aztán hirtelen tövig ül. Felguggol, én alulról támasztom a popsikat és így csattog rajtam. Aztán meg leállítom, a popsik alá markolok és elkezdem dugni kőkeményen. Imádom, ha rám borítom a nőt, egyik kezemmel összefogom háta mögött a csuklóit, másik kezemmel paskolom a popsit, vagy ujjazom a s.egglyukat mélyen, közben persze kenem a hüvelyt izomból, heves csókok közepette. 32f
2020. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos nem találtam megfelelő méretű kantárt meg zablát magamnak. A nyereg meg töri a partnerem valagát. ☹️ Valamit rosszul csinálhatunk... ☹️

Bár a répától kifényesedett a hajam ami jó hír. 😇

2020. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lacc80 ***** válasza:
100%
Kedvencem, de van mikor kimarad. Semmi se kötelező.
2020. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!