Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mennyire kedvelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire kedvelitek a lovagló pózt?

Figyelt kérdés
És mennyire zavarna, ha ez kimaradna az együttlétek alatt
2020. márc. 9. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, milyen maradna.
2020. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedvelem és nagyon zavarna
2020. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Imadom. Nem maradhat ki.
2020. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, de nem zavarna nagyon vannak még kedvenc póz amibe remélhetőleg azért lehet csinálni 😀
2020. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Imádom. Szeretem, h tudom csókolni a csajt közben. Látom és tudom markolni a mellét. Meg tudom markolni a fenekét is.
2020. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem baj, ha kimarad, csak valaki szexeljen velem


24F

2020. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos számomra ez a szex része, akárcsak a misszionárius. A lovagló pózt azért szeretem különösen, mert ilyenkor a nő irányít, én pedig elengedhetem magam teljesen és csak gyönyörködnöm kell abban, hogy elélvez. Illetve ebben a pózban tudom a partnerem mellét is kényeztetni. Nyilván nem kell, hogy mindig legyen, de ha soha sincs az nagy baj lenne nekem. Ha kezdő vagy a pózban ne aggódj, majd belejössz. Annyi csak a lényeg, hogy ne rugózz hanem csípőből mozogj előre-hátra, körkörösen.
2020. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem annyira szeretem, egyrészt én szeretek irányítani, másrészt félek, hogy a nagy hévben megsérülhet a péniszem, pl "eltörik" vagy elszakad a fitymafék.
2020. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azert aki akar iranyitani, az tud alulrol is. Mikor a no fenekebe markolva emelgeted, vagy diktalod igy a ritmust.
2020. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azzal együtt, hogy dominánsabb vagyok az ágyban, nagyon szeretem, ha a csaj beleül. 👌

Szerintem látni úgy is a testét, meg azt, hogy élvezkedik a pajszeromon. 😳🤗


33/F

2020. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!