Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok így beindulva,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok így beindulva, nedvesedek folyton?

Figyelt kérdés
Pár napja brutálisan be vagyok indulva, állandóan a szexen, pasikon jár az agyam, és próbálok nem rájuk gondolni, de mégis folyton beférkőzik a gondolat, és már a gondolattól is nedvesedek. Úgy érzem, bárki "felkínálkozna" most, letépném a ruháját, akarok egy kemény szexet, dugjon meg. Még jó, hogy nem megyek mostanában sehova és véletelnül sem adódik így alkalom, emrt amúgy nem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak és szexkapcsolatoknak. 23 éves vagyok, már vagy 1 éve nem voltam pasival, ami nyilván indok lehetne, csak azért nem értem, mi van velem, mert egészen idáig egyáltalán nem hiányzott a szex. Nem történt semmi, ami ezt az átkattanást okozhatta volna az agyamban, hogy most meg ennyire akarjam.
2020. márc. 4. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez hormonális!
2020. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Az enyémet is kérlek!
2020. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt, van ilyen. De inkabb meghalnek, mint hogy olyannal dugjak, aki nem tetszik nagyon. Viszont mar az egyoras kalandot is szeretem, de kizarolag ha elotte meggyozodtem rola, milyen az illeto.

Fiatalon nem ment volna, orulok, hogy kalandba nem mentem. Mondjuk nem tetszett senki a kornyezetemben...

2020. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Örülnék a normális válaszoknak, nem azért írtam ki, mert olyasvalakit ekresek, aki emgdug.. bár sejtettem, hogy ez lesz belőle.


A hormonális alatt pontosan mit értsek? Lehet attól, mert hormonális, normális, pl. befolyásolhatja a menstruáció (középidő van) vagy valami? Bár akkor máskor is lett volna. Esetleg lehet valami hormonális betegség jele?

2020. márc. 4. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Érzed a tavaszt. Nem vagy egyedül! F.
2020. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A párom például menstruáció előtt jobban kívánja a szexet mint bármikor.
2020. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is menzesz előtt szokott lenni hogy jobban kívánom a szexet. Nem hinném hogy betegséget jelezne egyébként. 27/N
2020. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem semmi komoly.

Nekem is van néha, hogy nagyon rápörgök a dologra. Többnyire akkor ha sok a szabadidőm, ha elfoglalom magam elmúlik. Igazából tök természetes, ha már régen volt valami.


(24F, mielőtt bárki rámír)

2020. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség, hanem szexhiány!

Pótolni kell egy nyelvel, vagy 1 kolbásszal, és rendbe jön minden!

Lehet, hogy nem ilyen válaszokat vársz, de ez az igazság!

Fiatal vagy, és rohadtul hiányzik a szex, a recept meg erre, a férfi lenne.

Ha nem akarsz most éppen senkit, akkor még marad a maszti, vibri stb...

Nem olyan mint a hús vér kolbász, de nyugodtabb lesz a nunid! 😉


33/F

2020. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És ez kit érdekel Pista?
2020. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!