Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretik a pasik ha a heréket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a pasik ha a heréket is nyalogatják?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok és nem tudom, hogy orálnál a golyókkal is foglalkozzak vagy azt hagyjam inkább?!
2020. márc. 4. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én imádom!
2020. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
IMÁDOM
2020. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kedvencem
2020. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz csak vele nyugodtan, szeretjük nagyon.
2020. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam, a pasik imádják általában
2020. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam csinálni, szerették.
2020. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szoktam,óvatosan kell bánni vele...
2020. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pasifüggő, akinek csinálod, attól kérdezd meg


Alapvetően szeretem, de csinálták már úgy, hogy kb5 másodperc múlva mondtam, hogy ezt ink ne

2020. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8-asnak igaza van. Pasifüggő, ha nem is beszéled meg vele előtte, mindenképp figyeld a párod reakcióját, ha úgy érzed, hogy nem jön be neki, akkor ne csináld tovább.
2020. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Szűk szájjal, bő nyállal, fogazás mentesen. Játssz a herékkel is, kapd be, szívogasd, markolászd őket finoman. Először csak húzd végig a nyelveddel alul a farkam, majd kezdj körkörösen a makkon játszani, csókolgasd, nyalogasd, aztán vedd be csak a makkot kicsit, utána pedig nyeld be, ameddig tudod és kezdd szopni. Told el jobbra, balra is a szájüregedben, hogy a puha részt dughassam. Rá is segíthetek, a fejedet irányítva kezemmel. Kezet csak néha hasznàlj, sok lány folyton erőlteti, pedig isteni, ha csak szájjal, kéz nélkül szopod és így játszol a botomon. A kéz rasegitesnek jó, ha keményebben akarod csinálni, hogy közben vered is. Imádom, ha a nyelve hegyével nyalogatja a nő, izgatja a fitymafékemet, ugyanott ujjbeggyel masszírozza, simogatja. Röviden ilyesmi. 32F
2020. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!