Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért szeretik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik ha szex után tisztára szopom a farkukat? L/18

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert jó érzés, utána mehet vissza a boxerbe. :)
2020. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert tudják h te egy ilyen tisztára sz*pós lány vagy.
2020. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megspórolják a tusolást. :D
2020. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Mert ezzel is birtokolni megalázni akarnak dominanciát kifejezni ami rohadtul nincs


De Pasik? 18 évesen már többes szám ?

Huha én érezném magam kellemetlenül

Látszik h nem egy generáció vagyunk

Ennyi idősen csak 1 pasit láttam.puceran

És nálunk szegyen volt az ha még le se érettségizett de többször forgaott kukit a kezében mint fakanalat vagy tankönyvet


De ez nem a te hibád teljesen részben az elcseszett társadalom az oka akkor vagy menő ha ribizli vagy vagy egy sutyerák tapló ..

Szóval nehogy ki maradjunk a sorból értem én ..

2020. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs a kérdezőnek barátja és úgy csinálja, akkor szerintem nincs vele semmi baj. Nem kell a kérdezőt emiatt leoltani. Legalább mire megkomolyodik és kiválassza a férfit, aki mellett megállapodik már jól fog menni ez a része. :)
2020. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Mert ad egy plusz intimitást, bevállalósságot, hogy nem undorodsz az eredménytől és a terméktől. Nekem is bejön. Volt olyan barátnőm, aki szex után nem akarta bekapni és elég vágyölő volt a dolog.


#4: Ja, tényleg van különbség a generációitok között. Boomerként sokkal lenézőbb és elítélőbb vagy, mint az általad lenézett fiatal.

2020. márc. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Mert te egy magát nőnek kiadó szopós faszi vagy.

Ilyen nőben nem igazán létezik, azok pedig nem ide járnak ilyen farok kérdéseket feltenni!

2020. márc. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#12 Úgy látszik te egy különleges képességekkel megáldott látnok vagy ha így látod akik ideírnak azok kik?Gondolom olyasmi lehetsz mint Nostradamus.
2020. márc. 3. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!