Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szoktátok figyelgetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktátok figyelgetni a strandon a fiúk kidudorodó nemiszervét a fürdő nadrágon keresztül? Milyen gondolatok járnak ilyenkor a fejetekben?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 05:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2020. márc. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon. Max akkor ha nagyon szembetűnő a...
2020. márc. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak ha tetszik az illeto... Akkor megbezem ott is, maskepp nem :)
2020. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Miben kéne hogy látszana a dudorodás??

Abban a vicces térdig érő bő szárú rövid nadrágban?

2020. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És nudista strandon?
2020. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelném,ha látnám,de inkább nem merik mutogatni.
2020. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

6.

Igen mert hiúak a kis drágák nehogy meglássa valaki a kis combikájukat.

Arra leszek kíváncsi mikor fognak hosszú melegítőre cserélni mert abban a kis lábszáruk sem látható az irdatlan nagy szőrszálakkal.

2020. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor erdekel. Ha nem tetszik, sot, nagyon nem, akkor nem akarom latni. Mert nem akarok undort es izgalmat erezni egyutt. Egy farok talan onmagaban izgatna, de nincs onmagaban. Es aki nem tetszik, annak elzarkozom a szexualis oldalatol.
2020. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egész pasit nézem inkább :)
2020. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6,7, ez jó, férfiként én nem ez vagyok aki hosszú szárú rövid gatyát használ, alapvetően teljesen felesleges és valóban ennyi erővel hosszú nadrágot is fel lehetne venni, én ki tűnök a sorból, nekem van bő laza pamut anyagú rövid sortot használok, vagy fürdő boxert na most mind olyan rövid mind egy boxer alsó, a rövid sortom is, tehát én boxer alsó méretű fürdő gatyát használok attól hosszab szárút kizárt hogy fel vegyek, tehát nálam ki rajzolódik a forma.
febr. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!