Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal anyukák! Hogy vennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal anyukák! Hogy vennétek ezt?

Figyelt kérdés

A kérdés egyedülálló és házas fiatal anyukákra vontakozik, 25-35 év közöttiekre, akiknek a gyermekük már legalább 2-3 éves.


Egy 30 körüli férfi az utcán megállítana azzal, hogy szexuálpszichológusnak tanul es tanulmányaihoz végez kutatást gyerekvállalást követő szexuális élet témában.

A kérdőív kb. 2 percet venne igénybe 8-10 kérdéssel, csak életkor, e-mail címed és keresztneved lenne rajta (keresztneved e-mail megszólítás miatt, ha érdekel az eredmény).



1. Meg sem hallgatnád, azonnal tovább mennél.


2. Meghallgatnád, de innentől tárgytalan lenne és tovább mennél.


3. Kíváncsi lennél a kérdőívre és szívesen válaszolsz, de még szimpátia esetén sem szeretnél újra találkozni, megbeszélni az ívet, legfeljebb e-mailban érdekelne.


4. Kíváncsi lennél a kérdőívre és szívesen válaszolsz, szimpátia esetén pedig szívesen összefutsz a férfival újra, hogy átbeszéljétek az ívet és talán ismerkednél is vele családi állapotodtól függetlenül (akkor is, ha házas vagy).


Kort is!



2020. márc. 1. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

4.

23L

Lányom 5 eves :)

2020. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
3. Miért ne , ebben nincsen semmi rossz ! 34 L .
2020. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
5. Egybol levagnam, hogy egy olyan szerencsetlenrol van szo, aki az elonytelen kulseje miatt nem tud semmifajta sikert elerni a korosztalyaba tartozo noknel es ugy gondolja, hogy egy nyilvan kiszolgaltatottabb helyzetu gyerekes nonel - aki ebbeli helyzete miatt mar nem “piackepes” igazan - lehet talan valami eselye.
2020. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Es mint a szenilis nyugdijas, aki bedol a villanyorat leolvaso betoronek, megall a rohadtul tudomanytalan kutatasodhoz. Bravo.
2020. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
3-as mi van?🙂 Én meg azt vágnám le a kommentedből, hogy szőke vagy. Ez kb ilyen volt. Aki odamegy egy lányhoz az szerencsétlen? Nekem te tűnsz szerencsétlennek😀
2020. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Szovegertes
2020. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen az nálad működik látom😂
2020. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem az odamenetel a problema, hanem az indok, hogy miert egy gyerekes nohoz szeretne. Es ezt reszletesen leirtam, mibol eredhet
2020. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Ehhez akkor is oda kell menni és az indokok érthető lesz okoska. Attól nem lesz szánalmas, mert próbálkozik ahogy leírtam! Mert nálad milyen egy próbálkozás? Egyből mondja mit akar tőled körítések nélkül?😂

Komolyan nem értem mit értetlenkedsz. Mivel ez a kérdés abszolút nem is erről szól. Hopsz a szövegértésed hova tűnt?😁

2020. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4.
2020. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!