Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Novemberre várt...

Anyukák! Novemberre várt kisbabának milyen ruhaneműket, ill. mit vennétek?

Figyelt kérdés
Első baba, igy nem igazán tudom mi szükséges és mi az ami felesleges...Van már pár dolgunk azért...
2014. júl. 14. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Novemberi a fiam, én plüss rugikat vettem, 56os méretben 7dbot. Hosszú ujjú body szintén 7 db. Vastag plusz vékony takaró. 62es termo harisnya, ezt kint alvás kor adtamrá a rugi alá. 68as overált vettem, ez kitartott egész télen, volt egy 58as is amit kaptunk de abba úgy ki volt feszitve hogy csak ordított benne.volt 2db elmenős pulcsi nadrág szettünk. Egyenlőre még ne vásárolj, mert jelenleg nyári ruhák vannak inkább a boltokban, szeptember október környékén lesznek a téli cuccok. Jár és ami nekünk bejött a hordozóba vettem bundazsákot, ilyenkor kocsikabátot adtam rá felülre ha kiszálltunk az autóból, menet közben pedig kicipzároztam és kit akartam, mert különben nagyon bele izzadt.
2014. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! megközelítő lista:


8-10 hosszú ujjú body 56, és 4-5 62-es

8-10 rugi (56) és 4-5 (62)

termo/polár pulóver 1-2

sapik (1-2 vékonyabb és 1-2 vastagabb)

3-4 harisnya (56) és 2 db (62)

bundazsák/overál 62 (ez az elején lehet, hogy nagy lesz, de legalább nem kell 2-t venni egy idény alatt. Kb márciusig kihúzza)


20-30 textil pelenka (feje alá ágyba, bukások ellen stb.)

2 törülköző: kapucnis

2-3 lepedő, 2-3 ágyneműhuzat garnitúra

hosszú ujjú hálózsák (62)

takaró a kocsiba


pelenka: több méretet érdemes venni, meg több félét, az egyik csak jó lesz a babóra


Ruhafélékből ezek jutottak eszembe :) boldog babavárást/babázást!

2014. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam h nem vásároltam felesleges dolgokat...sokat kaptunk ugyhogy a hygieniai szereken es a kocsin kivul ugylatom nagyjából megvagyunk :) mar csak kabátka kell, es bundazsák a kocsiba.....nem szeretnék mindent a végére hagyni hogy nagy pocakkal ,,szenvedjem,, végig a vásárlást....
2014. júl. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!