Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez betegség? Van feleségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez betegség? Van feleségem, szeretőm, de amint azt látom egy nőn, hogy dejövök neki, rányomulok es próbálom lefektetni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rögtön lehurrogtok, de én tényleg szeretem a feleségem es a a szeretőmet is inkább szerelmemnek tekintem, de egyszerűen nem tudok ellenálni,ha egy szép dekoratív,vagy csak egyszerűen szimpatikus,számomra különleges nőt látok.

Utána, hetekig nagyon szarúl tudom erezni magam, de ez általában addig tart,amig ujra nem találkozok valakivel.

S ami a legfurcsáb, hogy szinte mindenkivel beszélek utána is ,ha ő nem zárkózik el.

Komolyan erdekel az eletük,tök jókat beszélgetünk,ha ugy adódik szeretkezünk stb!

Tudom ,most mindenki egy szar alaknak tart, de igazábol nem az erdeklne mennyire vagyok az masok szemében,hanem az ,hogy ez estleg nem e valami betegség esetleg.

Azt szeretném ha tényleg olyanok válaszolnának, akik valami ertelmes okra gondolnak, nem csak az van bennük," Egy patkány vagy öcsém es ez van"


2020. febr. 26. 07:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

elsőnek: kamunak tűnik, mert a te érdekes helyesírással teli stílusodat már nagyon sokszor olvastam

másodjára: igen, valamilyen pszichológiai mániád van, megfelelési kényszer, mert neked sosem elég az ami van, új és új kell

2020. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Gyépésmérnök ***** válasza:
54%
Ugye, hány nő "szerelmét" képes lekötni egyetlen férfi? Ezért maradnak szarban a többiek :)
2020. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen, baj van. Lelki okai vannak, megpedig gyerekkori. Fel kellene tárni a személyiségfejlődés során keletkezett okokat. Fordulj szakemberhez.
2020. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
Tehát aki őszinte, és engedik neki az le van pontozva, aki titokban csinálja az nem számít? Elmentek ám a... Van baj a fejekben. Nem baj, én jól érzem magam, az asszony is, a szeretőm is.
2020. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

11. Nem kamu kerdes! Köszönöm hogy válaszoltál s bocsi a hibákért.

12. Szerintem sem én,sem más nem tehet arrol,ha valakinek nincs párja!

Nem vagyok adonisz,de én azt tapasztaltam,ha van önbecsülésed,határozott vagy meg egy kicsit vicces is tudsz lenni,már nem is kell keresgélned.

Persze azt azert be kellene látni sok pasinak, hogy pont annyit varjon el amennyit ő nyújtani tud.

S még talan azt, hogy a barátnőd,feleséged nem a tulajdonod s nem azt kel elérned,hogy veled legyen,hanem azt hogy veled akarjon lenni s persze úgy ,hogy közben nem akarod megváltoztatni,hanem elfogadodd annak akit megismertél.

2020. febr. 26. 12:42
 16/17 A kérdező kommentje:

14. Én nem pontoztalak le s

köszönöm a válaszod!

2020. febr. 26. 12:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Ooo mintha az én szavaim lennének.. en is ilyen vagyok csak se a szeretőm se a feleségem nem tolerálja :-(
2020. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!