Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez betegség? Van feleségem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez betegség? Van feleségem, szeretőm, de amint azt látom egy nőn, hogy dejövök neki, rányomulok es próbálom lefektetni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rögtön lehurrogtok, de én tényleg szeretem a feleségem es a a szeretőmet is inkább szerelmemnek tekintem, de egyszerűen nem tudok ellenálni,ha egy szép dekoratív,vagy csak egyszerűen szimpatikus,számomra különleges nőt látok.

Utána, hetekig nagyon szarúl tudom erezni magam, de ez általában addig tart,amig ujra nem találkozok valakivel.

S ami a legfurcsáb, hogy szinte mindenkivel beszélek utána is ,ha ő nem zárkózik el.

Komolyan erdekel az eletük,tök jókat beszélgetünk,ha ugy adódik szeretkezünk stb!

Tudom ,most mindenki egy szar alaknak tart, de igazábol nem az erdeklne mennyire vagyok az masok szemében,hanem az ,hogy ez estleg nem e valami betegség esetleg.

Azt szeretném ha tényleg olyanok válaszolnának, akik valami ertelmes okra gondolnak, nem csak az van bennük," Egy patkány vagy öcsém es ez van"


2020. febr. 26. 07:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Poligám/poliamor vagy, ez teljesen normális dolog, csak nem megszokott és a szeretteidnek meg nem könnyű(ha ők nem azok).
2020. febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Írj rám, kellesz :)
2020. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Ez erdekes, meselhetnel errol nekem :)
2020. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Pasi vagy velem együtt, ennyi
2020. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Ugyanígy vagyok vele, de a feleségem, és a szeretőm is elfogad így ahogy vagyok. Ráadásul őszinte vagyok mindenkivel.
2020. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom ennek semmi köze ahoz, hogy pasi vagyok, ahogy azt az elöttem válaszoló írta, mert én nem skalpokat gyűjtök, hane ugyan úgy fontos tud lenni,egyszerre több nő is es ennek meg a szexel sincs összefüggésben. Van olyan nő, akit pl 2 eve ismerek sűrűn beszélgetünk es tökre szokom varni, hogy találkozzun pedig nem szeretkeztünk es szerintem nem is fogunk,mert ferje van,ami ugyan engem hidegen hagy,de ő nem akarja megcsalni. S ettől független ugyan úgy erdekel mi van vele.

S ez talán a legrosszabb, hogy mindenkinek próbálok megfelelni s közben azokat az embereket teszem tönkre, akiknek en vagyok az egyetlen aki fontos.

2020. febr. 26. 09:36
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Menj el dilidokihoz mert van baj
2020. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 5. En Elhiszem neked, hogy így vagy ezzel te is es őszinte vagy mindenkivel stb,csak tudod azert fura ez számomra, mert en sosem tudnám azt vegignezni ,hogy ezzel együtt keljen elniük es minden percük azzal teljen, hogy azon agyaljanak epp hol es kivel vagyok.

Probálok valtozni, de egyszerűen nem megy ,mert olyan sok kedves szép nő van, aki szomorú es tényleg ,csak arra vágyik, hogy fontos legyen valakinek s kapjon némi elismerest,elismerest!

2020. febr. 26. 09:43
 9/17 A kérdező kommentje:

Mar voltam!

S tartottam magam ahoz amit tanácsolt,de az csak akkor működne, ha nem beszélgetnék senkivel!

2020. febr. 26. 09:46
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Amit az 1-es is írt: poligámia, poliamória. Nem vagy egyedül!
2020. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!