Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy alapos nyalas ujjazas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roman00SA kérdése:

Egy alapos nyalas ujjazas utan kb 20 30 perc es utanna beteszem el tud menni a csaj par perc alatt mertkb ennyit birok. Nyalastol lehet nemi betegseget kapni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Huzz a nyelvedre ovszert...es nem lesz beteg a tenger.
2020. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nője válogatja, de jó eséllyel igen. A cunnilingus során HPV fertőzést lehet kapni. Ha mostanság lettél szexuálisan aktív, érdemes Twinrix és Gardasil-9 oltásokat beadatnod magadnak.
2020. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtem csak most sok az alkalmi meg a fizetos
2020. jan. 25. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj fizetősben nyelvvel turkálni, mert nagy a rizikófaktor. a fent említett betegség simán elkapható.
2020. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyaltam mar ki tobszor is fizetost
2020. jan. 25. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Prostit ne nyalj ki... avagy legyél monogám kapcsolatban, akkor nem kapsz el semmit :)

Nem egyforma idő alatt és módon érik el az emberek az orgazmust, úgyhogy amit leírtál az van akinek "kevés" másnak meg sok.

Tipp: nem baj ha elsülsz hamar, csak folytasd utána és addig is foglalkozz a partnereddel (nyalj két menet között).

2020. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt már barátnőd van: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Gyorsan összeszedted, gratulálok! Szerintem te lehetsz ezen az oldalon az egyik legnagyobb kamus.

2020. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nőnek kielégítő a hosszú előjáték, és a rövid aktus.

Próbáld magad fejleszteni, húzzd ameddig tudod az orgazmust.

Ha már fizetőst is nyaltál akk nem m1 h elkaphatsz-e vmit vagy sem?

L

2020. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azert nyaltam fizetost hogy meg mondja jol e csinalom
2020. jan. 26. 00:47
 10/11 anonim ***** válasza:
nyalástól lehet nemi betegséget kapni, igen, szóval vigyázz.
2020. jan. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!