Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legyek öszinte barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek öszinte barátommal vagy próbáljam eltitkolni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt barátommal. Nem rég ünnepeltem 18. szülinapom és akkor elöször engedtek el szüleim szórakozóhelyre és úgy alakult hogy kicsit többet ittam az lett a vége hogy hosszasan csókoloztam egy idegen pasival. Megcsaltam a barátom de nem akartam ami még rosszabb hogy egy ismerös pasi felvette videora és késöbb megkeresett ha nem akarom hogy barátom megtudja, akkor feküdjek le vele és utána letörli videot megigéri.

Rosszul érzem magam mert szeretem barátom és ha megtudja hogy megcsaltam biztos vége. Viszont lefeküdni se szeretnék a pasival aki fenyegetözik hogy elküldi barátomnak,mert egyrészt még szüz vagyok meg másrészt lehet hazudik és elfogja mondani barátomnak akkor is.

Mit tegyek azóta enni is alig tudok.


2020. febr. 25. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el a pasidnak, ne hagyd magad zsarolni.
2020. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%
Bármit is teszel, semmiképpen ne feküdj le a zsaroló sráccal!
2020. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Mond el a pasidnak mert ebben az esetben nincs vesztenivalód.

Legalább a lelked legyen tiszta és ha látja hogy mennyire bánod lehet hogy megértő lesz

2020. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, zsaroló srácot meg jelentsd fel.
2020. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
visszatérő sztori,pár hónapja dettó hasonló történet ért véget a rendőrség bevonásával. nyilván nem akarsz lefeküdni egy vadidegen fickóval,aki ráadásul meg is zsarolt,szóval az őszinteség az egyetlen járható mód. ráadásul ezt a te zsarolódat is le kell rendezni. a barátod pedig jó eséllyel elveszítetted,szóval csak őszintén,legalább most az egyszer...
2020. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából ismerem szerelmes volt belém.

Probálkozott régebben sokat,de visszautasitottam.

2020. febr. 25. 22:50
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki így van. A zsarolót pedig csapdába kell csalni,vagy rendőrkézre adni
2020. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Először is nyomj egy jó nagy tökönrúgást a pasinak.

Másodszor meg mond el a pasidnak - bár van rá sansz, hogy a kapcsolatotok végét jelenti majd, de már kényszerpályán vagy.

Harmadszor meg az összes ismerősödnek mond el hogy a pasi mivel zsarol, had tudja meg mindenki mekkora gyökér.

SOHA ne engedj semmilyen zsarolásnak az életben!!!

2020. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Tanuló kapcsolatnak jó volt :)
2020. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ohh, ezzel már simán mehetsz a rendőrségre, hogy zsarolnak téged! Nyugi, előveszed az "elmentem a rendőrségre és azt mondták, hogy zsarolás vádjával vádat emelhetek, ami 2-5 év börtönnel jár" kártyát, menekülni fog a srác.

Ha van bizonyítékod (mondjuk Whatsapp/SMS), akkor nyerő vagy, ha nincs, mert csak szóban volt, akkor titokban vedd fel a beszélgetéseteket és csak utána játszd ki a kártyát.

2020. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!