Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Félek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Félek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és soha nem szexeltem. Félek. Nem csak a fajdálomtól, hanem más dolgoktól is. Ezek a félelmek normálisak? Az is normális, hogy a 25-40 éves férfiak tetszenek. Persze nem mindegyik, de ha helyes és kedves akkor igen. Nagyon fáj a szûzesség elvesztése?
2020. febr. 25. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiszta. Most akkor mitől félsz a fájdalmon kívül? Annyit mondtál, hogy "más dolgoktól is" de mi mástól?


Amúgy az nem gáz, ha nem a korod béliek vonzanak. Érettebbekre vágysz. De 30-40 esekkel már nehéz tud lenni, mivel ők családot akarhatnak már, te pedig még nem... a generációs különbségekről nem is beszélve, külön világotok lehet. Csak szexuális vonzalom nem tud összetartani 1 párt hosszútávon.


Ami meg a fájdalmat illeti. Változó. Ha nagyon szépen felkészültök és nem rohantok, nem olyan vészes, sőt, hallottam olyat is, aki nem is élte meg fájdalomként. Egyénenként változó.

Nem kell kapkodni.

2020. febr. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Mar nem fog tudni válaszolni. Tiltották.
2020. febr. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha 18 éves önmagamat olvasnám mikor regisztráltam ide


Én is féltem nagyon főként a fájdalomtól mert mindenkitől azt hallottam h nagyon fáj én meg még nőgyógyászhoz is alig mertem el menni .. Mert mióta menzizek azóta -járók dokihoz



Tehát ha anno rajtam múlt volna a ez az egész szüzesség elvesztés dolog akkor én 26 évesen is szűz Nő lennél mert szerintem nálam jobban nem fosot senki a szextől . Nem fájt annyira mint amennyire féltem tőle

Az hogy idősebb pasik tetszenek Normális

Nekem anno 24 éves párom volt az első..

Mai napig vonzódom az idősebbekhez 33-43 évesek még mindig nagyon bejönnek .

A lényeg hogy -beszélgess sokat a pároddal előtte . De ha már ott vagytok akkor közben is szólhatsz ha valami nem esik jól segíts neki ..

Ha el tud lazítani és fél tud izgatni akkor nem lesz gond .csak ne görcsölj Rá.

2020. febr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, normális, minden amit érzel, mindenki hasonlón megy át
2020. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az idősebb férfiak tetszenek,(max 35 éves korig), és a gazdagabb fajta, imádom a pénzt,és a gazdag férfiakat.
2020. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj,élj! Nem számít a kor, hidd el!
2020. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!