Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülinapom van és páromtól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapom van és páromtól kaptam egy erényövet. Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Várom férfiak és nők válaszát is. Férfiak mit szólnátok hozzá ha ti is ilyet kapnátok? Nők ti adnátok a párotoknak? Ha igen miért? (Nemet irjatok)

2020. febr. 24. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

nálunk pont fordítva volt, nekem volt a vágyam h kipróbáljam, a feleségem meg nagyjából tudta mi ez, mert a bdsmben már volt egy kis tapasztalatunk. végülis együtt rendeltük meg a neten, de ha ajándékba kaptam volna a születésnapomra, én biztos nagyon örültem volna.


én a helyedben nagyon örülnék h ilyen bevállalós párod van. mindenképp kipróbálnám.

2020. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Én örülnék neki. Tetszenek az ilyen dom/sub játékok, szadizások oda-vissza.

Ennek mondjuk pont a benne töltött idő a lényege, így nem lehetne akár együttlétenként váltani a dom szerepet (lehet csak nincs értelme így), nyerőbb lehetne ha hosszabb időnként "cserélnénk". Ez rám igaz, mert mindkét oldalról szeretem az ilyen dolgokat, de mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy élvezi az ilyet, vagy sem.

2020. ápr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám...a párommal együtt. L.
2020. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Biztos egy rossz riherongy voltál, és ez célzás volt, hogy húzd meg magad.
2020. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi most ezen gondolkodunk a párommal. Nagyon szeretne egyet venni nekem.

36F

2020. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!