Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet baj abból, ha nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj abból, ha nagy dildóval szeretek masztizni? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Egy Bunker Buster nevű dildóm van, kb. 8 cm az átmérője és kb. 24 cm a behelyezhető hossza. Hatalmas hüvelyi orgazmust okoz, korábbi kisebb méretű dildómat kidobtam, azzal nem tudtam kielégülni. Mióta ez megvan csak azt használom, félek, hogy egy pasival nem fogom élvezni a szexet.
2020. febr. 24. 10:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak legyen pasi aki elfogadja, hogy amikor ő nem elég, akkor beveted a dildót, esetleg hajlandó használni is rajtad. Azért csinálj valamit pasikkal is ne csak ezzel.


Amúgy egyszer tuti megnézném hogy csinálod ekkorával :D

2020. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem olvasdtad el figyelmesen, a kisebb nem tudott kielégíteni, ezzel a mostanival megy.
2020. febr. 24. 11:29
 13/16 anonim ***** válasza:
A dildo viszont nem fog bevágni az ágyba, és tépni a hajad,vagy kikötözni úgy használni. Sok esetben az élvezet fejben dől el. :)
2020. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Még valami, megkérheted a pasit hogy öklözzön is meg. ;)
2020. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ahelyett hogy inkább a hüvelyedet erősítenéd és szűkítenéd ahelyett tágítod magad a végtelenségig. Szülésnél jól jöhet majd, de nagyon nehezen fogsz találni olyan partnert akinek ekkora pénisze van.

Nekem elég vastag farkam van, fiatalon volt is rá precedens, hogy nem jött össze az aktus emiatt, mert a lányank fájdalmas volt. Életemben egyszer hozott össze a sors egy 2 gyerekes nővel, aki annyira tág volt hogy nem tudtam elmenni óvszerben, szó szerint lötyögtem benne. nagyon furcsa élmény volt, és bevallom őszintén emiatt nem is akartam folytatást.

2020. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni élvezni a szexet,nagyon tág leszel.
2020. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!