Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lány testvérrel, közös szobába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány testvérrel, közös szobában, takaró alatt, diszkréten, úgy, hogy alszik, masztizni gáz?

Figyelt kérdés

Tehát hangsúlyozom, alszik, nem tud róla, és diszkréten.

Ha mégis rájönnetek erre, mérgesek lennétek?


2019. okt. 9. 19:07
 1/7 October15 ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a megfogalmazást gondold át. :D
2019. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kis szorend na :D
2019. okt. 9. 19:15
 3/7 October15 ***** válasza:
100%
Hát a magyar nyelv szabályai szerint ez azt jelenti hogy alszotok és te kivered rá az ágyában. XD Szóval lehet nem egy kis szórend. :D
2019. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy nem rá, vagy vele, csak ő is a szobában van
2019. okt. 9. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, de csináld inkább akkor amikor egyedül vagy otthon, vagy menj ki a fürdőbe.
2019. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lapityuuu válasza:
Igen azért a kérdés hagy némi kivetni valót maga után, tehát közös szobában takaró alatt. ' takaró alatt? vagy külön külön alszotok? Lehet nem is alszik, lehet tud rólad és ha nem közvetlen melette hanem a saját ágyadban csinálod akkor nem gáz.
2019. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én sokszor csináltam már úgy.
2023. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!