Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell masztizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilyen hercegnő kérdése:

Hogy kell masztizni?

Figyelt kérdés
csaj vagyok 19

2020. febr. 12. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Vakargatni kell a füled.
2020. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Kényeztetés a puncid.
2020. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Dobd le magad a pallóla le...de dulván....:)
2020. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Dugj a lyukadba egy kígyóuborkát.
2020. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Én fiú vagyok és nem igazán értek hozzá de mivel látom senki nem akar segíteni:

Nyálazd be a mutató és középső ujjad, masszírozd a csiklód kicsi esetleg ujjazd magad, próbáld kikeresni a G-pontod. Erről tudsz olvasni mi hol van. Nézz olyan videót ahol egyedül van egy lány és maszturbál hátha tudsz ellesni ötleteket. Szívesen segítenék de én nem igazán tudok. Sok sikert!

2020. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Életképes lehetsz!
2020. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Megmosod a kis kezecskédet, figyelsz arra hogy ápolt legyen a körmöd, lefekszel az ágyra... és most jön a mutatvány, megnyálazod a kis ujjacskáidat, odanyúlsz és csinálod ahogy neked jól esik :)

Na kb. így, ebben nincs tuti recept, neked kell felfedezned, megismerned a saját tesztedet, reakcióidat - ez a maszti igazi haszna (azon túl, hogy majd érezni fogod baromi jó).

2020. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp csinálja, mert mindenkinek máshogy esik jól. Pont ez a lényege (azon kívül, hogy jól esik). Ismerd meg, fedezd fel a saját tested, reakcióid. Ne kövess mintákat vagy mások példáit, hanem kísérletezz.


De sok módszer van:

1. Körkörösen masszírozod a csiklódat. Lehet gyorsan vagy lassan is.

2. Vízsugarat engedsz a csiklódra.

3. Ujjazás.

4. Vibrátor. Vagy feldugsz valamit, de ezt annyira nem ajánlom, maximum óvszerben.

5. Kispárnát/macit/stb raksz a lábait közé és azon csúszkálsz.



Az én módszerem a fentebb említett 5-öshöz hasonlít a leginkább:

A lábam közé veszem a nyári paplant, be egészen a csiklómig. Oldalra fekszek. Telefonon nézek valamit, ami beindít, majd fantáziálok róla. Közben meg szorítom a combommal a paplant, mozgatom a csípőm, így hozva létre kellemes érzést, addig míg el nem megyek. (Így konkrétam a paplan simizi a csiklóm) :)

2020. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!